Знаменитий готель Centara Grand Island Maldives 5 * чекає на Вас!

Деякі бренди говорять самі за себе, показуючи високий статус, значимість, цінність і свій особливий стиль. Наприклад, шампанське Cristal Louis Roederer, або автомобіль Lamborghini, або блокноти Moleskine – вже лише чуючи ці назви, Ви точно знаєте, що мова йде про якісні, красиві речі, зроблені з любов’ю. Так само і з готелями – назви деяких з них легко можуть стати синонімом, щоб описати розкішне місце для відпочинку, з вишколеним персоналом, відмінною їжею і хорошою інфраструктурою. І одним з таких готелів можна по праву вважати Centara Grand Island Maldives 5*, який є одним з найкрасивіших і найзатишніших на Мальдівах.

Centara Grand Island Maldives 5*

Centara-Grand-Island-Maldives-16    Centara-Grand-Island-Maldives-21
Centara-Grand-Island-Maldives-26    Centara-Grand-Island-Maldives-33-1

Centara Grand Island Maldives 5* хотілося б виділити окремо, адже цей готель заслуговує на увагу. Він розташований на красивому атолі Арі, що в 1 годині 40 хвилинах їзди на швидкісному катері або в 25 хвилинах на гідролітаку від міжнародного аеропорту Мале. Цей атол сподобається любителям дайвінгу – тут можна зустріти рифових акул, тунця, крилатку, мурен, риб-папуг, гігантських риб-наполеонів довжиною в 2,5 м, черепах, морські лілії і багато інших цікавих підводних мешканців і рослин. А ще від цього місця в захваті будуть мрійники, які люблять посидіти на березі, насолоджуючись пейзажами і нескінченним океаном. Арі – один з найбільших атолів архіпелагу, в який входить близько 70 островів. До речі, на цьому атолі всього 28 островів, що були перетворені в курорти, тому самота і спокій Вам гарантовані.

І ось в тіні пальм на цьому вражаючому атолі затишно розмістився Centara Grand Island Maldives 5* – розкішний готель, який ідеально підійде і для романтичного відпочинку зі своєю половинкою, і для сімейного відпочинку з дітьми. Це готель, який підкорить Вас і своєї зеленою територією, і відмінним пляжем, і красивими номерами, а унікальна система харчування Ultimate AI, в яку включено не тільки харчування й напої деяких преміум-брендів, а й екскурсії, SPA-процедури і оренду обладнання для дайвінгу та снорклинга, точно зроблять Ваш відпочинок чудовим.

Centara-Grand-Island-Maldives-7    Centara-Grand-Island-Maldives-11
Centara-Grand-Island-Maldives-12    Centara-Grand-Island-Maldives-14

Cистема Ultimate AI дозволяє повністю розслабитися і забути про будь-які турботи. Здається, що потрапляєш на острів, який створювався спеціально для Вас, і де врахували всі ваші побажання, щоб Ви хотіли жити тут вічно! Замовляйте, тим більше, що зараз діє нова акція з цього готелю – знижка 20% від контрактної ціни на проживання у всіх категоріях номерів з базовим харчуванням на дати бронювання – до 30 вересня з заїздом 01 листопада 2016 – 31 березень 2017 року. А також на Вас чекає знижка в 25% на трансфер до кінця року. Ну просто неможливо відмовитися!

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 17, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: