Вся правда про Таїланд.Чого не варто робити,будучи на відпочинку.

Таїланд-дивовижна країна! Райські острови, білосніжні пляжі, фантастичні храми, унікальна архітектура, стародавня культура і неймовірні пляжі. І не менш цікаві побут та звичаї тайського народу.

Проте, сьогодні ми з вами зробимо акцент на тому, що НІ в якому разі не слід робити, будучи в Таїланді!

Отож, почнемо з того, що в Таїланді ніколи, повторюю НІКОЛИ не можна говорити погане про короля чи королівську сім’ю, навіть, якщо вам в якійсь мірі смішно з його фото, чи з його доньок чи можливо ще з чогось. Цього робити не слід, якще не хочете потрапити до в’язниці на довгий термін. При вигляді Будди не ставайте спиною до нього, навіть якщо хочете сфотографуватися. Тайці приймуть це за жахливу неповагу! За це вас можуть навіть вигнати з храму! В присутності буддійських монахів не зхрещуйте ноги і ні в якому разі не торкайтеся їх. Збираючись до храму, не забудьте потурбуватися про ваш зовнішній вигляд. Плечі мають бути обов’язково прикриті, ніяких декольте чи оголених ніг. Вивозити сувеніри із зображенням Будди з Таїланду також не можна. Ніколи, ні при яких обставинах не торкайтеся голови тайців, не важливо чоловік це, жінка чи дитина. Голова для тайців це святе! Вони вірять, що там в них живуть духи. Тайці не люблять обійматися! Хочете показати на якийсь предмет чи людину, не робіть цього пальцем чи ногою. Ніколи! Будучи в ресторані, не вздумайте кликати офіціанта двома пальцями (як ви бачили неодноразово у фільмах), це дурний тон та неповага до нього. Достатньо буде просто підняти руку в кулаці. В Таїланді не можна грати в азартні ігри, навіть якщо це будуть звичайні карти. Це загрожує гратами. Не проявляйте своїх почуттів на публіці! Ніяких поцілунків, обіймів чи фліртів. Розпивати алкоголь на вулиці або в людяних місцях заборонено законом.

Прочитавши це, ви подумаєте :”та ну його, той Таїланд! Нічого не можна”.Насправді це не так. Просто в них дещо  інші цінності, аніж у нас. Проте в Таїланд варто їхати! Хоча б раз у житті, але варто! Якщо ти колекціонуєш  емоції та враження, то тобі  точно до нас. Адже ми організуємо такий відпочинок, який ти ніколи в житті не забудеш! Тому що, La Mer піклується про те, щоб твій відпочинок був найкращим!

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Сер 19, 2017