Все буде какао! Найсолодший відпочинок на Шрі Ланці

Признавайтесь, який шоколад Ви любите? Молочний? Чорний? З горішками? З родзинками? А може, Ви любите гарячий шоколад, який подають в красивій чашці і посипають корицею або мускатним горіхом? Або какао? О, це прекрасний напій! Пробували какао з бананом або м’ятою? А цей божественний какао з маршмелоу? Це ж неймовірно смачно!

обсмажені зерна

Наше життя було б не таким солодким та смачним, якщо б не було какао, з якого можна приготувати самі приголомшливі напої та десерти. І ми в La-Mer хочемо, щоб Ви могли насолодитися усіма магічними властивостями какао, які можуть бути не тільки дуже смачними і ароматними, але і неймовірно корисними. Та й не просто так какао часто називають «еліксир богів».

кава

У стародавні часи під час церемонії пиття Священного напою обговорювалися серйозні питання, пов’язані з життям народу, шамани вели передбачення. Черпаючи силу і міць напою, вони глибше проникали в інші сфери, що робило їх передбачення більш точними. Для вас це унікальна можливість пройти ритуал, зіткнувшись з давньою культурою і навіть трохи – з магією. Під час ритуалу ви зможете вийти на новий рівень усвідомлення себе, відчуєте гармонію, рівновагу і єднання з Всесвітом. Як вам таке культурне занурення?

ретуал

На Шрі-Ланці вам відкриють дуже багато секретів какао і шоколаду. Крім інтригуючих і вражаючих ритуалів, на Вас чекають ще дуже приємні і корисні SPA-процедури на основі шоколаду. Шоколад – король серед SPA-інгредієнтів, відмінний афродизіак, енергетик і стимулятор відмінного настрою. Причому, впливати на стан людини какао-боби можуть не тільки своїми корисними властивостями, але і запахом – прямі асоціації з солодким захопливою смаком підсилюють сплеск ейфорії і вироблення гормону щастя. VIP процедура для найдосвідченіших – програма SPA- шоколад. Будьте впевнені, ефект від шоколадного масажу надовго залишиться в пам’яті. Процедура складається з ніжного скрабу, обгортання шоколадно-вершковою сумішшю і аромассажа всього тіла.

масаж

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Чер 21, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: