Вклеїних дітей у паспорт батьків не пускають закордон? Правда чи міф?

Чутка про те, що дітей більше не випускають в візові країни без власного паспорта, наробив галасу в туристичному середовищі. Туристи заявиляють, що з 1 травня дітей, вписаних в паспорти батьків, випускають тільки в Туреччину і Єгипет. Причому туристи подзвонили в прикордонну службу і там їм сказали, що так, нові правила діють з 1 травня.

Журналісти поговоривши з туроператорами, а також попросивши  роз’яснень у прикордонній службі, інформацію ніде не підтвердили.

Прикордонні службовці на питання стали відповідати навіть не дослухавши, причому було зрозуміло, що багато туристів цією темою цікавляться  і роз’яснювати одне і те ж люди втомилися. «Діти до п’яти років, вписані в паспорт батьків, можуть подорожувати з батьками без власного паспорта. Діти старше п’яти років повинні бути вклеєні в паспорт одного з батьків (тобто в паспорті одного з батьків повинна бути фотографія дитини) », – пояснив співробітник прикордонної служби. Ніяких нововведень, за його словами, на цей рахунок немає.

З  квітня 2015 року дані дитини в паспорт батьків не вносять. А якщо дані в паспорті вже є, то такий документ дійсний до 2018 року і до кінця терміну дії паспорта. Хоча з квітня 2015 року  фото дітей в паспорти і не вклеюють, але туристи все одно приходять з такими проханнями до паспортного столу і знаходять такі варіанти.

 

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Тра 31, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: