Візу в Литву прийдеться чекати місяць!

Термін розгляду візових аплікацій в візовому центрі Литви тепер складає 30 календарних днів, не враховуючи дня подачі. Про це повідомляється на сайті дипвідомства . В окремих випадках, які встановлюються безпосередньо Посольством Республіки Литва, цей термін може бути збільшеним до 60 календарних днів.

В туркомпаніях нагадують, що ще в минулому місяці візи виходили, як правило не більш, ніж 15 днів та повідомлення про збільшення терміну їх розгляду не було.

Турпотік в Литву порівняно з іншими країнами невеликий. Одна з головних причин – цінова політика. Автобусні тури в країни Східної Європи можна підібрати по більш доступній ціні. Литву частіше за все запитують в складі комбінованого туру з Латвією та Естонією.

Кількість українців, які перетинають кордон Литви зростає з кожним роком все більше і більше. Ще в 2012 році їх було трохи більше 8 тисяч, в 2013 році – вже 16,7 тисяч, а в 2014 та 2015 роках – відповідно 22,6 тисяч та 28,5 тисяч. Такі дані надає Держслужба статистики України. Кількість організованих туристів не уточнюється. Тим не менше пояснення такому приросту є.  Литва залишається однією з найбільш лояльних європейських країн в плані видачі мультивіз. Серед інших причин – Литва останніми роками радикально не ускладнювала вимоги до документів – якщо порівнювати з політикою деяких  інших європейських країн.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 11, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: