Він настав 🎃 Halloween!

Він настав 🎃 Halloween!

Де в Європі відcвяткувати найстрашніший день року, щоб повністю зануритись у атмосферу свята?

✔️ Румунія

Прямо в замку Бран проводять вечірки, присвячені Гелловіну. На офіційному сайті є і контакти, які допоможуть домовитися про екскурсію або навіть приватний захід.

✔️ Чехія

Тут похмурий Вечір всіх святих перетворився на веселе дитяче свято. Для дітей влаштовують ранки-карнавали, шиють костюми, проводять цікаві майстер-класи та інші розважальні заходи. «Доросла» програма є в багатьох клубах, але розрахована більше на туристів

Напередодні Дня всіх святих у Чехії особливо популярні солодощі. Абсолютний хіт — печиво «пальці чаклунки». Тих, хто не особливо любить солодке і вже досяг повноліття, як і раніше чекає традиційне чеське пиво.

✔️ Італія

В кожному барі і клубі буде святкова вечірка, в магазинах і на вулицях — гарбузи. Якщо хочеться більше незвичайних вражень, варто побачити замок Castello Della Castelluccia.

Традиційне Гелловінське частування в Італії – «хліб мертвих». Це солодка випічка.

✔️ Німеччина

Німці активно купують одяг і аксесуари з символікою, прикрашають будинки. Вечірки проводяться як для дорослих, так і для дітей. Останнім часом маленькі німці в деяких містах, як і американські діти, ходять до сусідів по солодощі.

Одне з найяскравіших святкувань проводиться в Burg Frankenstein — замку Франкенштейна, недалеко від міста Дармштадт.

✔️ Ірландія

До Гелловіну ірландці прикрашають усе: від шкіл до супермаркетів. Вечірки теж влаштовують на будь-який смак, буквально в кожному закладі. Без костюма і страхітливого гриму в цю ніч безумовно не обійтися.

На честь Гелловіну обов’язково потрібно спробувати карамелізовані яблука, гарбузовий пиріг і, головне, бамбрек — святковий ірландський хліб з великою кількістю родзинок.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Жов 31, 2019

Немає відгуків

Залишити відгук: