В Італії відкрився виставковий центр оливкової олії

В Італії відкрився виставковий центр оливкової олії

Завдяки тому, що в новому закладі також відкрився виставковий зал, «Sapord’Olio» може заявити про себе не тільки в якості магазину, але і як постійно діюча виставка. Тут усі охочі зможуть не тільки придбати оливкову олію вищих сортів «extra vergine», а й взяти участь у сенсорної дегустації цього продукту. Відправившись туром в Італію і заглянувши у «Sapord’Olio», ви зможете навчитися оцінювати аромати різних сортів оливкової олії.

Значне розширення функцій магазину від торгової до інформаційно-просвітницької дозволяє його відвідувачам купувати корисні знання про особливості сортів італійського масла та технологій його виробництва. Багато в цьому сприяє діюча на території «Sapord’Olio» тематична виставка, яка знайомить відвідувачів з етапами виробництва високоякісного оливкового масла.

Крім того, перед покупкою оливкового масла відвідувачам магазину надають можливість продегустувати продукт і оцінити його аромат. Гості «Sapord’Olio» зможуть упевнитися в тому, що при виготовленні продукту були дотримані всі давні традиції італійських виробників. При цьому консультувати покупців будуть експерти із товариства дегустаторів оливкового масла, спеціально запрошені в «Sapord’Olio».

Крім оливкової олії, в «Sapord’Olio» можна придбати різні кулінарні делікатеси – трюфелі, елітні сорти паштету і сиру, а також багато іншого.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 06, 2015

Найкращі пропозиції

Ваш email:
email рассылки