Україна з La-Mer цілий рік

Ідеальний день. Це коли він починається в Одесі

Розкривши вікно Ви відчуваєте запах моря. А ще – аромат свіжої випічки з сусіднього будинку, який славиться не тільки своїм кафе із дуже смачними булочками, але і чарівною старовинної ліпниною і чудовими історіями його жителів. Ви виходите на прогулянку і зустрічаєте красивого рудого кота, а через кілька кварталів – ще одного – сірого, а потім ще і ще кота. Йдете за одним з них, і потрапляєте в красивий дворик, який відрізняється справжнім одеським колоритом. Так і хочеться розглядати його і фотографувати. А потім Ви неспішно доходите до Ланжерона, одного з найбільш атмосферних і красивих пляжів Одеси. Сідаєте в прибережному кафе, спостерігаючи за чайками, або відразу відправляєтеся поплавати в теплому і такому приємному морі. Ну хіба це не прекрасно?

odessa-1    odessa-4
odessa-3    odessa-2

Ідеальний день. Це коли він починається у Львові

Ви виходите попити кави, яку тут готують в будь яких варіаціях і видах. Заходьте за шоколадом, який роблять прямо у Вас на очах, і прогулюється до Площі Ринок, де життя кипить і вирує. Сідаєте на лавочку біля одного з численних храмів, який вражає своєю архітектурою і міццю, і, підставивши обличчя ніжному сонця, насолоджуєтеся звуками міста. Ось задзвенів трамвай, а ось злетіла зграя голубів, перемістившись з дзвіниці церкви на алею. Ось діти, дзвінко сміючись, пускають мильні бульбашки. Ви посміхаєтеся і розумієте, що це і є справжнє щастя.

lviv-1    lviv-2
lviv-3    lviv-4

Ідеальний день. Це коли він починається в українських горах

Вас оточує неймовірні пейзажі, які одним своїм виглядом дарують умиротворення і почуття спокою. Ви снідаєте свіжим молоком, бутербродом з домашнім хлібом і справжньою бринзою, а потім – сідайте на велосипед і їдете до гірської річки або озера. А може, Ви вже з самого ранку вирішите підкорити якусь гору, щоб через кілька годин насолоджуватися приголомшливими картинами, які відкриваються з її вершини? А після насиченої прогулянки на Вас чекає на вечерю банош з лісовими грибами, гурка і справжнє домашнє вино. Ах, Закарпаття!

karpaty-1    karpaty-2
karpaty-3    karpaty-4

Ідеальний день. Це коли він починається в Києві

Ви купили дуже смачні пиріжки в одному з найстаріших закладів Києва на Ярославовому Валу, і прогулюється по самим центральними вуличками, довго і з насолодою розглядаючи кожну будівлю. Ось будинок, який побудував Городецький, одягнувши його в вишуканий і вигадливий наряд. Ось будинок, де жив Сікорський, і ви вже уявляєте, як прямо у дворі він збирав свій перший вертоліт. А далі на Вас чекає парк Художньої Академії, де за кожним деревом можна знайти дивовижну скульптуру. І ви повільно спускаєтеся до Подолу, і вже бачите величний Дніпро, який підкорює своїм спокоєм. Це картина, яку можна спостерігати просто нескінченно!

kiev-1    kiev-2
kiev-3    kiev-4

Ідеальний день можна влаштувати в будь якому куточку нашої великої і такої гарної країни

Адже тут кожне місто і селище – особливе, зі своєю атмосферою, колоритом і душею. Ми в La-Mer дуже любимо Україну і неймовірно раді тому, що додали цей особливий, для нас, напрямок до свого  списку напрямків.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Лип 04, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: