У ПОШУКАХ ЗИМОВОГО ВІДПОЧИНКУ: НАЙКРАЩІ ЗИМОВІ КУРОРТИ ЄВРОПИ!

Зима на носі! До літа ще далеко, тому зараз особливо хочеться отримати нові враження та заряд позитивних емоцій. Як відомо, найкращий спосіб «перезавантажитись» – це поїхати на відпочинок. Насправді, взимку є безліч можливостей гарно відпочити – і тілом, і душею.

Багато  туристів, побувавши в українських Карпатах, горять бажанням випробувати свої сили на закордонних гірськолижних курортах, в першу чергу в Європі.
Європейські гірськолижні курорти, найпопулярнішими серед яких є Австрія, Фінляндія, Італія, Андорра, Польське Закопане та  Словацькі Татри, дійсно варті того, щоб отримати візу та відвідати їх.

Австрія – невелика держава, безперечно лідер у тих, хто взимку не мислить ні дня без лижних прогулянок по похилих спусках численних гір. Привертає вона туристів і тим, що пропонує багато варіантів гірськолижних трас, не загострюючи уваги тільки на професіоналах.

Колискою зимового фольклору є  Фінляндія, країна – казок про пригоди в холодну пору року. Вона дарує цікавий відпочинок на своїх гірськолижних курортах. А ще, у Фінляндії живе Санта-Клаус. І це вагомий аргумент на користь відпочинку в цій країні всією сім’єю.

lapl3
shve

Андорракраїна улюблена жінками, адже крім пологих гірськолижних схилів має відмінний SPA-сервіс. Крім того, тим, хто вибрав зимові курорти Андорри, спокійний сімейний відпочинок забезпечений

Італія ще одна держава, де відпочинок у холодну пору року краще здійснювати в горах, на території міст-зимових курортів, яких в Італії близько шести з тих, які найбільш популярні. Однозначно, в Італії одні з кращих зимових курортів, які вам обов’язково сподобаються.

Якщо є бажання – можливість знайдеться, адже саме взимку нам так необхідні нові емоції та враження. Найкращий варіант активно  та корисно провести зиму  це отримати заряд енергії від гірськолижного спорту, познайомитись зі звичаями та особливостями різних країн.

Подорожуйте, пізнавайте світ та себе у ньому, а улюблений диван зачекає!

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Жов 11, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: