#true_story ОАЕ – продовження історії

Сонячна, просякнута запахами різних спецій, ароматами східної кави країна, де ранковий солоний бриз плутається у волоссі та лоскоче шкіру…Саме така картина постає у моїй уяві, коли я згадую про свій відпочинок в ОАЕ. Мене попереджали про шик і красу відпочинку на лазурному березі Перської затоки, але я не думала, що це настільки захопить мене.

Варто згадати хоча б незрівнянні ні з чим східні солодощі. Саме за ними я вирушила у похід по численних крамницях країни. І все, прощай, як то кажуть, дієта і привіт, чарівний світ солодкої розпусти. Ласощі Сходу захопили мене повністю. Коли я заходила в будь-яку, навіть найкрихітнішу лавку, ніс завжди вбирав усі неймовірно смачні запахи ванілі, кориці, рожевого масла і ще чогось нез’ясовно чарівного, властивого тільки цьому краю.

Dubai-beach

А чого лише варті їхні розваги? ОАЕ щедро дозволяє туристу самому обрати як розважитись, адже тут є усе. Я зупинила свій вибір на дайвінгу. Обожнюю плавати під водою, коли мене оточують такі нереальні картини. Занурившись у товщу води, ви розчинитеся в світі яскравих фарб кольорових риб та екзотичних коралів.
Якщо ви їдете з дітьми, то вас можна привітати. Ви не лише можете організувати дітям дійсно цікавий відпочинок, а й відпочити самі. Країна пропонує безліч варіантів відпочинку з найменшими. Наприклад, найпопулярніше місце – Кідзанія. Це ціле дитяче місто, що дозволить батькам побути трішки на одинці. Дитині дозволяють вибрати собі на цілий день процесію (будівельник, продавець, пожежний, доктор), а  в кінці робочого дають місцеві гроші, які витрачаються відразу на іграшки, солодощі. І дітям весело, і батькам відпочинок.
Проте, відпочиваючи, потрібно, що в ОАЕ, як і в інших країнах, дотримуються своїх традицій і звичаїв. Для того щоб випадковим чином не образити когось, необхідно ознайомитися з правилами. Так, наприклад, не можна фотографувати людей без їх дозволу. Також заборонено вживати спиртні напої в громадських місцях або тим більше перебувати в стані алкогольного сп’яніння. Жінкам не дозволяють яскраво фарбуватися і оголювати якісь частини тіла. Існують обмеження і на купальники — на пляжах туристам  дозволено одягати будь-що без обмежень, але як тільки ви залишаєте пляж, вам необхідно надіти відповідний одяг. За невиконання правил накладається штраф або реальне тюремне ув’язнення.
Але такі обмеження не заважають країні бути ціковою і захоплюючою. ОАЕ зібрали, мабуть, всі досягнення сучасності, які тільки можна собі уявити. Неймовірні будівлі та хмарочоси є сусідами з красивими мечетями і створюють певну атмосферу властиву саме цій країні.

Тому не втрачайте шанс і вирушайте у подорож разом з La Mer!

gallery_big_7323

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 24, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: