#true_story ОАЕ – історія про східну казку наяву

Тисяча і одна ніч, Східна казка в реальності — саме так хочеться назвати Об’єднані Арабські Емірати. Це унікальний туристичний центр, де гості країни можуть стикнутися як з найсучаснішими культурними пам’ятками Східного світу, так і з унікальним історичним надбанням емірату. Всього лиш 7 годин перельоту і ви опиняєтеся у зовсім іншій реальності. Я відкрила для себе абсолютно нову розкіш готелів, що розкинулися на березі теплого Індійського океану. Кожна деталь і в кожна дрібниця випромінює особливу якість сервісу і багатство інтер’єру .
Перше, що я подумала зійшовши з літака — “Нарешті збулася моя мрія про вічне літо!”.
І ці декілька днів відпочинку, які я здебільшого провела у Дубаї,  поєднали у собі не тільки захоплююче і приємне проведення часу, а й шанс розширити межі свого кругозору і приєднатися до Східної культури, традицій і звичаїв. Вибір відпочинку настільки широкий та багатогранний, що може задовольнити смак навіть найвибагливішого туриста.
Любителі історичної архітектури в першу чергу оцінять один з найстаріших районів Дубаю — історичну область Бастакія. Тут зуміли зберегти початковий вигляд міста з вузькими вуличками та старовинними будинками, оснащеними вітровими баштами, багато з яких, були зведені ще на початку минулого століття.

infinity-tower-dubai-uae-ls-international-noleggio-auto-limousine-service-1024x682

Якщо ви хочете побачити ісламський світ Емірат, то у Дубаї вам неодмінно варто відвідати два дивовижних місця мусульманського мистецтва — мечеть Джумейра і Велику мечеть. Перша вас вразить своєю витонченістю, а інша —  грандіозними масштабами. На жаль, внутрішнє розкішне оздоблення Великої мечеті є об’єктом споглядання виключно мусульман, а от у мечеть Джумейра можна потрапити і туристам. У вечірній і нічний час, вигляд цих неймовірно красивих архітектурних споруд справді  зачаровує.
Уявіть найвищий будинок у вашому місті. Уявили? Я тепер подумайте, наскільки він буде виглядати іграшковим проти Бурджа Халіфа, що не лише є символом Дубая і Арабських Еміратів, а й найвищою будівлею світу. Підносячись на висоту 828 метрів, Бурджа Халіфа постала для мене горою виконаною зі скла та металу. З оглядового майданчика хмарочоса, а це 124 поверх(!!!), видно усе місто. Ця картина змусила моє серце зупинитися, не лише через страх висоти, а й неймовірну красу, яку неможливо описати словами.  

Об’єднанні Арабські Емірати дивують своєю несхожістю і розкішністю, поєднанням традиційного і сучасного світів. Проте це ще не всі мої історії про цю країну. Продовження шукайте у наступній частині!
gallery_big_7328

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 24, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: