#true_story Невідома Албанія

Ви втомилися від потоку людей і хочете трішки відпочити? Сьогодні я хочу розповісти вам про країну, де ви зможете здійснити це бажання!
Піщані білі пляжі, голубе море та неймовірні пейзажі гір, а головне — немає натовпу людей. Саме такий відпочинок я шукала і знайшла за допомогою La Mer.
Складно уявити, що такий райський куточок може знаходиться не далеко за океаном, а зовсім поруч, на Балканах. Здогадалися про яку я країну? Це сонячна та невідома Албанія!
Ідея відвідати Албанію прийшла несподівано: хотіли в Іспанію і Португалію, але вирішили обрати більш бюджетний відпочинок і не прогадали!

1(9)

 Цілком ймовірно, що Албанія є тією європейською країною, яка з якихось незрозумілих причин може вважатися найбільш недооціненою, якщо розглядати її як пункт призначення мандрівників. Що абсолютно несправедливо! Якщо ви думаєте, що в Албанії “нічого дивитися”, то ви глибоко помиляєтеся. Саранда, Вльора, Хімара … це ті прибережні міста, з яких можна почати свою подорож. Додайте до краси пейзажів суміш середземноморського клімату і ви отримаєте ідеальний відпустку. Краса цих міст ще не оспівана в соціальних мережах або великих туристичних журналах, так що ви можете побачити ці міста очима мандрівника-першопрохідця. Не менш красиве місто Берат. Його ще називають Містом тисячі вікон. Кожен старовинний будинок цього приголомшливого, затишного і красивого краю може розповісти свої цікаві і загадкові історії. Час тут ніби зупинився, а вся суєта залишилася десь далеко за горами. Мене огорнуло відчуття гармонії і спокою серед огортають безлічі білих будиночків, щедро розсипаних на схилі зеленої гори.
Зовсім випадково з друзями я відкрила для себе місце під назвою Theth або Албанські Альпи, як всі його називають. З маленького дерев’яного будиночку готелю кожного дня мені відкривалися божественні краєвиди, що назавжди залишаться в моїй пам’яті.
Таке ж враження склалося і про перевал Логара. Зайшовши на оглядовий майданчик, переді мною постав  безмежний простір моря, що зливалося з небом у безкінечній далині. Лиш заради таких картин і варто їхати у цю країну.
До того ж, у вас є чудова можливість відпочити на Адріатичному або на Іонічному морях. І навіть поєднати відпочинок на двох морях одночасно.

Адріатичне узбережжя – це йодована вода, спокійний відпочинок, відповідний для всієї родини. Іонічне узбережжя – прозоре блакитне море.

Албанія – нова країна в світі туризму. Сервіс тут стрімко розвивається, і дійсно дивує: нові готелі, туристичні комплекси, ресторани. Ресторани, де дійсно смачно готують. Всякий гурман “вгамує” свою любов до їжі. Адже саме тут можна спробувати як морепродукти, так і дивовижну на смак річкову рибу, екологічно вирощені овочі та фрукти (в Албанії заборонено використовувати хімікати при вирощуванні сільгосппродукції), а також десерти, які складно знайти в іншій країні .

Тому, якщо ви шукаєте ідеальний відпочинок за невелику ціну, то Албанія саме для вас! Це ще один незвіданий шматочок землі, який обов’язково потрібно побачити.

І La Mer допоможе вам у цьому!
f0f369a59e17a603ebd78341369b49bba60e4877

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 24, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: