#true_story Мальдіви

Мальдівські острови — тропічний рай, розташований в самому центрі Індійського океану. Мрія побувати на Мальдівах у мене була ще з дитинства, коли, переглядаючи романтичні фільми, я так і бачила себе на березі океану в який занурюється сонце.
І ось, я побачила цей неймовірний краєвид на власні очі.
DgdGVHS1K7A

Проте цьому передував довгий переліт через півсвіту. Дорога до мрії була дуже комфортною. Одинадцятигодинний переліт пройшов непомітно завдяки авіакомпанії “Emirates“. І ні, це не реклама, а щира порада, адже вони забезпечили нас усім необхідним для комфорту. Ми мали змогу обрати собі харчування, напої та фільми, які нам були до вподоби, щоправда англійською мовою. Їх можна було дивитися на планшетах вбудованих у сидіння. Тому ці декілька годин пройшли досить швидко.
Коли ми зійшли з літака, нас уже чекав транспорт, який мав нас доправити до готелю. Маленька порада, якщо ви хочете одразу відправитися на ваш острів, то плануйте переліт так, щоб прилетіти у першій половині дня. Тоді вас швидко переправлять туди, куди вам потрібно. Якщо ж ні — вам доведеться ночувати у готелі від авіакомпанії, тому що у нічний час пересуватися океаном заборонено.

2zXjg31d3x0

Як тільки ми зійшли з катера, я зрозуміла — моя мрія стала реальністю. Нас зустрів надзвичайно красивий краєвид. Білосніжний пісок, океан неймовірно бірюзового кольору — все було так, як на картинці. Навіть краще! Очі відмовлялися вірити такій різнобарвності і різноманітності флори і фауни, що нас зустріла.
Пляжі Мальдів — це щось нереальне! Ми розмістилися на одному з багатьох островів архіпелагу. Один острів — один курорт. Ми обрали собі найоптимальніший варіант з сніданками та вечерями. Завдяки туристичній компанії La-Mer ми домовилися перенести вечерю, тому обідали в ресторані готелю. А уже ввечері — ходили у якийсь заклад. Кухня на островах чудова. Тутешні кухарі дуже смачно готують рибу та суші, а готель нас забезпечував усіма фруктами, які ми могли лише забажати.
Про решту розповім вам у наступному пості. До зустрічі!

KQZi9-gNpc8

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 16, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: