#true_story Мальдіви – продовження

Отже, повертаємося до розповіді.

Пляжі Мальдів — це, можна сказати, казка наяву. Білосніжний пісок, бірюзова вода та аметистове небо. Що може бути краще?  

00713965

Гуляючи по теплому піску, майже не зустрінеш людей. Тут не буде натовпу туристів і виснажливих пошуків вільного місця на пляжі чи займання лежаків з 6.00 ранку. На Мальдівах у багатьох бунгало є власний невеликий пляж, так що ви просто не побачите сусідів або вони будуть на значній відстані від вас. Хоча більшість острівці невеликі (мені вдалось обійти наш всього лиш за 15 хвилин), але місця вистачає всім.

Відпочивати на такому пляжі — одне задоволення. Але головне не перестаратися, адже сонце тут сильно припікає. Декілька хвилин без сонцезахисного крему обійдуться вам обгорілою шкірою.Тому про безпеку потрібно подбати заздалегідь. Попри палюче сонце несподівано може початися дощ. Але не просто дощ, а справжня тропічна злива. З неба лиє як з відра, але що здивувало, вода була теплою. Та негода не є мінусом, адже погода швидко змінюється і уже через півгодини знову можна іти засмагати. Проте раджу пройтися місцевими тропіками, бо тоді природа справді буяє всіма барвами та запахами. Відчуваєш себе Робінзоном Крузо, що блукає джунглями.

_yC5JS2gAOI

Ще одна порада, купіть спеціальне взуття для плавання, адже всі пляжі оточені ланцюжком коралових рифів, які можуть поранити ноги.

Надзвичайно яскравий і різноманітний відпочинок на Мальдівах включає розваги на будь-який смак. Однак найпопулярнішим все ж таки залишається дайвінг. Адже Мальдіви вражають кількістю дивовижних рибок та коралів.

Також наш готель, як і більшість інших, був оснащений SPA-центром та масажним кабінетом. Я скористалася цією можливістю і отримала нереальне задоволення. Такого масажу мені давно не робили!

Мальдіви — це те, що не описати словами. Їх потрібно побачити на власні очі і закохатися назавжди, а туристична агенція La-Mer допоможе вам здійснити перше побачення!!!

maldives-2000066_960_720

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 16, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: