#true_story Лондон

London is the capital of Great Britan —   фраза, яку хоча б один раз в житті чув кожен.  Лондон – столиця Великобританії, що постає у нашій уяві нереально далекою та величною. ЇЇ не можливо уявити собі у всій повноті, її потрібно просто побачити. У цьому я переконалася провівши декілька днів у цьому місті і тепер хочу розповісти вам про це.

London pictures 212

Їхати в Лондон, якщо є можливість, варто, поїздка може потягнути за собою великі витрати, але туристична агенція La-Mer допоможе вам здійснити ваші мрії. Лише за 100 доларів ви зможете купити квиток у дві сторони.

Місто дійсно чудове, архітектура вражає, особливо у місцях відомих кожному туристу. Біг-Бен, Лондонське око, Тауер та різні собори дивують своєю красою. Особливо мене вразив Тауерський міст з якого відкривається прекрасний краєвид. Якщо ви потрапите на нього, то маленька порада від мене: завітайте у маркет, що розташований поблизу нього. Там ви знайдете все, що тільки можете собі уявити.  Проте щоб побачити усі туристичні місця, потрібно вистояти кілометрову чергу таких же туристів як ви.

Тому, якщо збираєтесь у це місто, запасіться терпінням —  чекати доведеться довго. Туристів у Лондоні дійсно багато. Місто просто ‘кишить’ приїжджими.  На вулицях мені вдалося зустріти азіатів, китайців, арабів, італійців та представників усіх національностей, які я тільки змогла впізнати.

15364739803_1bf563f852_b

Здивувала мене не лише багатонаціональність, а й сам вигляд людей і їхня поведінка. Одягаються —  як хочуть, і поводять себе так само.Звісно ж все у рамках закону, бо його порушення тягне за собою великі штрафи, тому поводити себе тут потрібно обережно.

Але ця обережність не зупиняє дивних людей на яких уже навіть не звертають увагу. Ідучи вулицею, ви можете зустріти безліч персонажів, що здивують вас своїм вбранням. Жителі міста одягаються екстравагантно, проте зі смаком. Тому що  Лондон – це місто контрастів.

Сперечатися з цим важко.  З одного боку, це чудова, давня архітектура, з іншого – повністю урбанізоване місто з широкими та просторими вулицями. І це дійсно вражає.

Тут легко загубитися без карти, тому вирушаючи у столицю, обов’язково купіть її або завантажте на свій телефон. Wi-fi у Лондоні усюди, тому ви без проблем зможете скористатися онлайн-картою. Без неї, як і без знання мови, буде дуже важко. Не усі жителі знають місто, що уже говорити про туристів. Ви, звісно, можете запитати у когось дорогу, але, як я переконалася на власному досвіді, допоможуть вам мало чим. Більшість людей знають лише власний район і допомоги від них очікувати не варто.

А от районів у Лондоні багато, але про них я розповім вам наступного разу.
Guide-Book-Cover-22.jpg.952x602_q100

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 14, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: