#true_story Лондон – продовження

Отож продовжуємо

    Лондон —  місто мільйонник, поділене на 33 райони, що займає дійсно велику площу.  Навіть не усі жителі бачили його повністю. Щоб дістатися з окраїн міста до центру на метро потрібно їхати 2,5-3 години (стільки ж часу я провела у літаку). Я жила у East putney, він, у свою чергу, поділявся на квартали як і інші.

239_3005

Квартали – це також досить цікаве явище. У Лондоні вони мають певну ‘спеціалізацію’ і різняться архітектурою, закладами, магазинами та навіть людьми. Найбільше різницю видно у одязі, адже бутіки у кварталах різні і відповідно мода у них інша.   Мені зустрічалися китайські, торгівельні, порожні, престижні та бізнес квартали. Їхня ‘спеціалізація’ залежить або від функції кварталу, або від людей, які там живуть. Якщо з торгівельними та бізнес кварталами все і так зрозуміло, то порожні та престижні мене здивували. Потрапила я туди раптово. Порожні квартали – це десятки незаселених будинків, що є лише вкладенням у  нерухомість. Люди тут все ж таки зустрічаються, адже часто у таких кварталах розташовуються різні розважальні заклади.  Проте, після вулиці заповненої людьми, це виглядає контрастно. Престижний ж шокував тим, що мене туди просто не пустили. Вхід  лише для його жителів.  Приємно здивував китайський квартал —  Чайна-таун. Це як окреме маленьке місто з своїми традиціями, закладами та людьми. Мене оточували тисячі маленьких ресторанчиків, де можна було спробувати справжню китайську кухню, чим я звісно ж скористалася з величезною насолодою.
Взагалі, харчуватися у Лондоні можна як і в кафе, так і в готелі чи на квартирі. По місту розкидані безліч закладів  різноманітних кухонь, тому голодною я не залишилася. Харчуватися звісно дешевше вдома, продукти хоча і дорожчі ніж в Україні, проте якісніші. Але побувати в Англії і не спробувати англійський пиріг з м’ясом — злочин! Я не зможу передати цей надзвичайний смак словами, але повірте, ви не пожалієте.

London_City_Hall_Helical_staircase_-_Oct_2008

Загалом, Лондон — дороге місто. За декілька днів я витратила чималеньку суму. Найбільш витратним пунктом стало житло. Знімати квартиру чи замовляти номер у готелі задоволення не з дешевих. Найбільш оптимальний варіант потрібно обрати заздалегідь. Шопінг — також стане проблемою для вашого гаманця. А от на транспорті можна зекономити.  На вулицях містах безліч стійок з велосипедами, оренда яких перші півгодини безкоштовна. Ще варіант — автобус. Проте, я раджу вам ходити пішки, так ви відчуєте усю атмосферу міста.
Також можна зекономити на зв’язку. Sim-карта та роумінг у Лондоні дороговартісні, проте якщо їхати з українською карткою, то телефонувати рідним буде дешевше.

Лондон — це моя давня мрія, що завдяки La-Mer стала реальністю. Це місто, яке дійсно потрібно хоча б раз у житті побачити та запам’ятати назавжди. Просторі вулиці, надзвичайні краєвиди та приємні люди не залишать вас байдужими.
На цьому я і закінчу свою розповідь. Надіюсь цей пост стане вам у пригоді, а уже згодом я розкажу вам про інші свої пригоди. 

ef035104-0412-4c53-98e8-08957582a558

 

 

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 14, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: