#true_story Італія

У житті кожної людини настає момент, коли у неї виникає бажання поїхати в Італію. Такий момент настав і у мене. Планувала я довго, але врешті-решт, моя мрія стала реальністю, я склала валізу і поїхала на зустріч пригодам.
А “пригоди” почалися уже на кордоні… Ніколи не думала, що мені доведеться стільки очікувати. Вперше в житті я провела 6 годин у нерухомуму автобусі, тому, якщо ви плануєте їхати на чотирьох колесах, будьте готові до такої несподіванки.

image

Ще одна порада — купіть карту міста, де плануєте відпочивати. Здається дрібниця, але це насправді дуже потрібна річ! У цьому я переконалася, коли, якимось чином, замість того, щоб доїхати до центру я опинилася посеред поля. Здається романтично — ні душі, тільки я, поле і десь у долині чути звук трактора, але коли наступний автобус через півтори години, стає не так весело. Зате у мене була невеличка прогулянка околицями міста довжиною в 5 кілометрів.

458231896
Якщо у місті є метро, його карта також потрібна, навіть у тому випадку, якщо ви їдете з людиною, яка знає місто. У цьому я переконалася завдяки ще одній “пригоді”. Одного сонячного дня, я з подругою, яка уже досить довго живе у Італії, вирішили відвідати Мілан. Нам це вдалося, але лише через декілька годин безнадійного блуканням підземкою, адже ми сіли не у тому напрямку і опинилися на окраїні міста. Лише через деякий час ми вийшли у Мілані, але доля вирішила, що це не кінець як тільки ми вийшли на вулицю, розпочалася злива. Довелося бігти у перший заклад, який трапився нам на очі.
Тут нам уже пощастило, адже ресторан виявився чудовим, але про це я вам розповім уже у наступній частині.

14557095230

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 13, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: