#true_story Італія – продовження

Отож, продовжуємо історії про фантастичну Італію.
Як я уже писала, ми з подругою потрапили під страшенну зливу і вирішили посидіти у ресторані. З порогу нас зустрів аромат круасанів, або бріошів як їх називають в Італії. Ці круасани — це щось надзвичайне! Поїхати в Італію і не спробувати їх — злочин, тому ми одразу ж визначились із замовленням. Взагалі, круасани та кава — це те, що продається у Італії цілодобово і майже усюди. Невеличкі кафе відкриваються уже з 6 години ранку, адже місцеві жителі, дорогою на роботу, періодично частують себе чашечкою кави з круасаном. А обідають вони славнозвісною пастою, яка також продається майже усюди. Від її вибору розбігаються очі, адже існує велика кількість різновидів страв з нею, тому кожен зможе задовольнити свій смак.

Milan006

Очікуючи замовлення, нам вдалося познайомитися з компанією італійців, які сиділи за сусіднім столиком.
Цікавий факт, більшість жителів не знають англійської, тому вирушаючи у подорож потрібно знати хоча б декілька найнеобхідніших фраз італійською.
Нові знайомі виявилися дуже цікавими, їм одразу вдалося здивувати нас — вони знали кілька фраз українською та російською. Але, на жаль, оскільки вчили їх здебільшого туристи, це були лайливі слова.
italy_milano_3
У цьому веселому товаристі ми перечекали дощ і нам все таки вдалося побачити Мілан. Але ми знов ж таки загубилися, цього разу серед невеличких вулиць міста. Проте ця пригода показала мені, наскільки в Італії доброзичливий народ. Жінка до якої ми звернулися по допомогу не лише розповіла нам як дійти до центру, а й вирішила провести нас, щоб ми точно дісталися туди, куди нам було потрібно. Тому якщо у Вас виникли якісь проблеми — не соромтеся! Вам обов’язково допоможуть. Взагалі, італійці можуть Вам спочатку здатися дивними, адже серед них багато людей з неформальною зовнішністю. Кожна друга людина з тату, яскравим волоссям чи дивно одягається. Для них такий вияв власного стилю вважається звичним, а нас це спочатку звісно здивувало.

Італія — країна з надзвичайними видами і людьми, які змушують повертатися знову і знову. Тому, якщо ви ще не були у цьому чудовому краї, обов’язково відвідайте його, а туристична агенція “La-Mer” допоможе вам здійснити це.
На цьому я і закінчую свою розповідь про Італію, хоча розповідати про неї ще є багато чого, проте на цьому мої історії не закінчується і далі я розповім Вам про ще одну цікаву і захоплюючу країну — Туреччину.

Coliseum_Rome_Italy_filvarkiv.com_

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 13, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: