#true_story Хорватія

А ми продовжуємо рубрику #true_story

Подорож – це завжди можливість відкрити щось нове та відпочити тілом й душею. Наш світ повний прекрасного і потрібно постаратися, щоб зуміти побачитити його повністю.

Вибираючи місце відпочинку, цього разу мій вибір впав на Хорватію.

Хорватія – місце, де зустрічаються Середземномор’я, Альпи і Паннонія. Це країна тиха, спокійна і по-домашньому затишна. Вона вражає краєвидами та природою.

1378394390_horvatiya

Відпочинок видається вам приємним та легким, адже середземноморський клімат підійде кожному. Саме тому Хорватія стала улюбленим напрямком відпочинку європейських гурманів.

Ця подорож, одна з небагатьох, обійшлася без неочікуваних інцидентів. Після неї залишилися лише приємні емоції.

Вразила кухня країни, окрім національної тут варто спробувати страви з різних морепродуктів. Хорватія — морська країна, тому вибір риби, молюсків, устриць та лангустів тут величезний. Моя порада — заглянувши в рибний ресторанчик, не полінуйтесь і замовите пляшку хорватського білого вина. До смачно приготованих делікатесів воно пасує бездоганно.

туры-в-хорватию

Проте не забудьте залишити чайові, у Хорватій прийнято залишати 10% від суми, тоді до вас будуть ставитися ще приязніше.

Не бійтеся, що вас тут не зрозуміють. Хорватська мова має слов’янське коріння, тому мовний бар’єр практично відсутній. Також майже у всіх готелях розуміють російську, німецьку, італійську та англійську мови.

Хорватія багата на пам’ятки архітектури і пропонує величезні екскурсійні можливості. А її природа обов’язково вразить вас своєю екологічністю і чистотою. А те, які місця відвідати у цій прекрасній країні, я розповім вам уже у наступній частині.

 

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 18, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: