#true_story Хорватія – продовження

#true_story Хорватія – продовження

garyachі-Turi-22
А сьогодні ми продовжуємо розповідь про Хорватію. Як і обіцяла тут я Вам розкажу про місця, де дійсно варто побувати. На жаль, я не змогла побачити усе, що хотіла, але надіюсь, що наступна поїздка виправить це.
Хорватія — країна з неймовірними краєвидами. Захоплює і архітектура, що зібрала у собі майже усі періоди історії людства, і природа, що вражає своєю красою.
Якщо ви хочете побачити щось надзвичайне — відправляйтеся в національний парк Плітвіцькі озера. Я була вражена розмірами та красою цього парку, а головне — він розташований у центрі країни. 16 великих і безліч маленьких озер розкидані по величезній площі – близько 30 тисяч гектарів. Крім того, тут є унікальний буковий і хвойний ліси, більше сотні водоспадів. Від такої побаченої природної краси захоплює дух. Краще на Плітвіцкі озера їздити рано вранці в будні, коли немає таких натовпів туристів.
Під землею Хорватії також можна знайти багато чого цікавого. Якщо ви любитель печер, то вам пряма дорога до Вранжаки. Під впливом часу тут сформувалися надзвичайні печери від яких дійсно перехоплює дух. Проте, якщо ви все ж таки вирішили відправитися до них , не забудьте взяти теплий одяг. Адже температура під землею дещо нижча ніж на поверхні.
Якщо ж ви захоплюється давньою архітектурою, то вам пряма дорога до амфітеатру у Тулі. Амфітеатр — візитівка міста. Він чимось нагадує римський та за легендами вміщував до 23 тисяч людей.
Також мене вразили Бріонські острови. Надзвичайно​ красива природа і безліч пам’яток. Тут можна прогулялися до руїн вілли, побудованої в І ст. н. е., відвідати церкву Святого Жермена і музей Тіло. А зайнявшись дайвінгом, вам відкриється затоплений венеціанський флот. Одним словом — робити є що.
Варто згадати і про місто Хуст, найменше місто світу, і про Морський орган в Задарі, що створює музику завдяки вітру, і про ще надзвичайно велику кількість місць, але мені не хватить слів, щоб описати всю цю красу. Тому їдьте до Хорватії, щоб на власні очі побачити все це!
До зустрічі у наступній історії!

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 06, 2017