#true_story Далека Азія

Хочете відпочити, але Європа уже набридла? Хочете чогось нового?

Якщо так, то наступна історія для Вас! Адже сьогодні я розповім вам про казковий Таїланд.

Таїланд — це маленький рай на землі. Екзотика країни манить і змушує повертатися сюди знову і знову. Все починається з аромату солодощів до того ж не просто ароматного запаху, а п’янкого до такої міри, що він більше ніж просто зачаровує…
Проте, перш ніж їхати в цю надзвичайну країну, вам потрібно обрати найоптимальніший сезон, бо погода тут така ж екзотична як і сама країна.  Умовно у Таїланді виділяють три пори року: сезон дощів, прохолодний сезон і сезон спеки.

Розглянувши всі варіанти, ми з друзями вирішили відвідати цю країну саме в прохолодний сезон. Цей варіант підходить людям, які приїхали у східний край не лише заради відпочинку на березі моря, а й в туристичних цілях.

У прохолодний сезон також жарко, але висока температура не заважає гуляти містом.

Свою подорож Азією я розпочала з Банконгу. Бангкок – дуже круте місто. Але ви можете або шалено полюбити його з першого погляду, або не зрозуміти та не зацікавитися ним його ніколи. Бангкок жаркий, насичений, багатолюдний, зі своїми запахами, брудом і пишністю. Це місто підходить для тих, хто більше цікавиться культурою і активним відпочинком. Якщо ви любитель пляжів і спокійного відокремленого життя на природі, то раджу вам відправлятися в Самуї, Ко Пангало, Ко Чанг, Као Лак чи Крабі.
Таиланд-отзывы

Дістатися до Банконгу можна літаком, переліт займає близько 10 годин. Моя порада — обміняйте гроші в аеропорту. У місті важко знайти обмінник, тому це значно зекономить ваш час. Між валютою і карткою, раджу обрати перше. Тоді ви не будете сплачувати комісію.

Пересуватися містом можна пішки, але якщо обирати транспорт, то найкращі варіанти це метро та таксі. Я подорожувала з друзями, тому таксі нам обходилося навіть дешевше ніж метро! Проте особливі емоції принесла поїздка на мототаксі. Я давно не відчувала такого адреналіну. Вітер в обличчя, шум у вухах і незнайоме місто навколо…

Ця розвага дійсно вартує своїх грошей.

Банконг — велична столиця східної країни, що здивує вас! А про те, які місця здивували мене, читайте уже у наступній частині!
До зустрічі!
mandarin-oriental-bangkokre-restaurant-03

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 25, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: