#true_story Чорногорія

Привіт,  я повернулася, і сьогодні я розповім вам про одну невелику, але надзвичайно захопливу і красиву країну —  Чорногорію.

Відвідати цю державу мені доводилось декілька років назад, проте згадка про неї досі гріє моє серце. Чорногорія — це одне з найбільш сонячних місць на Адріатиці й у всій Європі.

5.3

Курорт я обирала не довго. Варіантів звісно багато, але я зупинилася на найоптимальнішому для мене — місті-курорті Будва. Будва – головний туристичний центр країни, оскільки тут зосереджено все, чого може захотітися туристу: дискотеки, ресторани і бари, казино, спортивні майданчики і тенісні корти. Тому мій вибір був зрозумілим, проте, якщо ви хочете відпочити від великої кількості людей, раджу вам зупинитися в селищі Бечичи чи Рафаїловичі. Розташовані на відстані 4 км від Будви, вони ідеально підходять для сімейного відпочинку.

Проблем дістатися до місця у мене не було, туристична агенція La Mer забезпечила мені ідеальні канікули. Взагалі, Чорногорія безвізова країна, тому дістатися туди легше ніж може здатися спочатку.

Збираючись у подорож, раджу вам взяти з собою трішки теплих речей. Я про це не подумала і декілька днів мені довелося мерзнути. Адже хоча температура в день тут коливається біля 27 градусів, та ввечері вона може опуститися.

5.4

Ще одна порада, користуйтеся пластиковими картками. По-перше, це зручно. А по-друге, у вас не виникне проблем з виїздом. Тому що, якщо ви вивозите більш ніж 500 євро, у вас можуть запитатися про те, звідки ви їх узяли.

Взагалі, Чорногорія — ідеальна країна для любителів природи. Краєвиди тут дійсно захоплюють. Не дарма вона вважається екологічною державою. Тут, наприклад, знаходиться найглибший каньйон в Європі і одночасно другий по глибині в світі – це каньйон річки Тара. Я боялася туди щось впустити, але на щастя обійшлося. Його глибина становить 1300 метрів. До речі, річка Тара є найчистіша у всій Європі. Кажуть, що з неї можна пити без всяких наслідків для організму.

А про решту цікавого я розповім вам у наступному пості. До зустрічі у наступній частині!
gallery_big_88019

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 20, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: