#true_story Чорногорія – продовження

А я продовжую розповідати вам про Чорногорію.

З травня до жовтня країна стає маленьким раєм для туристів. Бо тут є усе чого забажає душа — безліч розваг, тепле Адріатичне море та надзвичайна природа. Уявіть, яку красу можна побачити з висоти . А я не лише уявила, а й змогла побачите це. Можливість випала, коли ми з друзями відправилися до  Джурджевича Тара, найвищого автомобільного мосту у Європі. Його висота складає 166 метрів, тому краєвиди тут шалені. Заради цього я навіть переборола свій страх висоти. А ще нам вдалося побувати у каньйоні річки Морача. Там є підвісний міст, де дозволено ходити туристам. І знову я захоплено спостерігала усі краєвиди з неабиякої висоти.

У Чорногорії знаходиться не тільки найвищий міст, а й одна з найвужчих вулиць у світі, що знаходиться у місті Котор — Дозволь. Виглядає досить кумедно, коли група туристів по черзі намагається втиснутися і розвіяти міф про те, що там заледве вміщаються дві людини.

Щодо закладів, тут, як я уже писала раніше, є усе, що заманеться туристу. Велика кількість ресторанчиків пропонують типову  слов’янську кухню з елементами середземноморської. Вам запропонують – різноманітні м’ясні страви,  дари моря,  фрукти,  овочі.

Взагалі, у Чорногорії дуже привітні люди. У цьому я переконалася на власному досвіді. Одного вечора, ми з друзями проводили свій час у затишному ресторані споглядаючи нічні краєвиди міста. Там нам вдалося познайомитися з однією місцевою парою, яка потім провела нам незабутню нічну екскурсію містом. Після цього ми не припинили спілкуватися і стали практично  справжніми друзями. Тому не бійтесь заводити нові знайомства!
P5

Якщо уже говорити за кухню, то варто згадати про тутешній алкоголь. Моя порада — спробуйте місцеві вина “Вранац” і “Крстач”, їхній смак вражає.  

Взагалі вина, кераміка, різноманітні гобелени  та килими є основним заробітком жителів. Тому обрати є з чого. А ще краще – спробувати все, що лиш зможете.

Пересуватися містом можна громадським транспортом або машиною. Ми зупинилися на останньому варіанті, оскільки це значна економія часу. Ціна за оренду коливається в залежності від автомобіля. Нам вдалося орендувати машину на 14 днів всьо лиш за 600 євро.

Чорногорія – одна з ідеальних країн для туризму. Тут склались усі необхідні для відпочинку інгредієнти: море, гори, озера, ліси. І найголовніше, все це на невеликій території. Країна вас вразить своєю природою, архітектурою та людьми. Тому скоріше вирушайте у подорож, а туристична агенція La Mer радо допоможе вам у цьому!

2

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 21, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: