ТРАВНЕВІ СВЯТА ВДОМА ЧИ ПОЇХАТИ НА ШАШЛИКИ ЗА КОРДОН?

Ми звикли заздалегідь планувати відпочинок на травневі свята. Тим більше що ці клопоти відносяться до розряду виключно приємних – незалежно від статі, віку і положення в суспільстві, думка про травневих святах викликає стійку асоціацію з теплим весняним вітерцем, ласкавим сонечком, приємними ароматами готуються на грилі м’яса, риби і овочів, дружніми пікніками і поїздками на дачу. Отже, в 2017 році можна перевести подих і забути про роботу.

  1. Любителі активного відпочинку віддають перевагу з друзями відправитися на природу. Свіжа зелень, легкий вітерець і весняне тепле сонечко подарують відчуття бадьорості і чудовий настрій. Можна повалятися на травичці, порибалити і, звичайно, зробити незмінний для всіх походів на природу шашлик. У галасливій та веселій компанії своїх родичів, близьких друзів або просто однодумців поблизу чистого водоймища серед живої природи можна отримати величезне задоволення від запаху палаючого багаття і запаху смажиться м`яса.
  2. Активної молоді до душі доведеться екстремальний відпочинок. Прогулянки на конях, спуск в печери, рафтинг, джампінг, ролики – все це сприяє поліпшенню самопочуття і настрою і викиду адреналіну. До того ж, такий відпочинок зміцнює дружні зв`язки.
  3. Можна розглянути як варіант екскурсію по рідному краю, розробивши самостійно маршрут вихідного дня, адже країна багата на пам`ятки історії та пам`ятками. У кожному регіоні є місця, які приваблюють туристів. травневі свята надають прекрасний шанс побувати там і ближче познайомитися з культурою та історією свого регіону.

А як можна провести травневі свята, щоб  поєднати приємне з корисним? А ось як: можна відвідати безлі чудових місць за мінімальну вартість. На травневі свята зазвичай є  кілька вихідних днів. Тому можна обрати для відпочинку теплі заморські країни: Кіпр або Туреччину. Туристичний сезон тільки починається і можна купити недорогі путівки, насолодитися ласкавим сонцем і теплим морем. Якщо вас це не приваблює, можна вибрати екскурсійний тур по країнах Європи. Відвідавши різні держави, ви зможете оцінити неповторність і красу кожного з них. Ось такі тури вихідного дня принесуть вам безліч задовлення. Ви зможете за 3-4 дні побувати в декількох країнах. Коли більшість будуть проводити вихідні, як зазвичай проводять, ви зможете похвалитися тим, що побували,наприклад в Відні, побачили  Палац Бельведер, який зачаровуєю своєю велличю та красою або в Будапешті у вас була прогулянка на кораблику по Дунаю,де ви насолоджувалися містом з бокалом хорошого вина. Розповісте друзям та рідним, що бачили в Празі знаменитий Празький Град, Порохову вежу, прогулювалися старовинними вуличками міста, і все це мінімальною ціною.  10003833_413481275497828_5930430112519842646_o-560x460

Тому, можливо, це буде найкращий варіант, витратити 50 – 60 євро на тур до Європи і побачити безліч витворів світової культури. Адже, подорож це найкращий подарунок,який  ми можемо собі зробити.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Бер 25, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: