ТОП кращих готелів

ТОП кращих готелів

Кожен з нас мріє хоч раз поїхати куди-небудь в теплі краї, щоб там повалятися на пляжі, позасмагати на сонечку. І, оглянувшись, можна побачити, що таких місць, більш ніж достатньо. Причому, є такі, де можна відпочивати цілий рік, що може порадувати відпочиваючих, яким надана відпустка в зимові місяці. Отже, давайте подивимося на Топ-10 кращих готелів, які на нашу думку відповідають поняттю «відпочинок» …
Не дорогих, зауважте, але все-таки Топ-10 кращих готелів.
Вибираючи готель треба враховувати, що вони бувають різного класу, це відображено в кількості зірок і крім цього є готелі, які, як правило, розташовані прямо біля води і вони як би автономні – тут є все, що може знадобитися відпочиваючому для повноцінного відпочинку, від шикарних номерів, до різних розваг. Такі готелі стали називати – готелі-курорти. Щоб вам було легше розібратися в подібних готелях, ми вирішили скласти список Топ-10 кращих готелів.

1. Qualia, Австралія – цей готель, один з кращих серед курортів-готелів, а знаходиться він в Австралії, на острові Гамільтон, зовсім поруч з Великий Бар’єрний рифом. Гостей тут чекають, прекрасні номери і гарне обслуговування.

2. Taj Exotica Resort and Spa – готель розташований на Мальдівських островах і складається з шістдесяти чотирьох розкішних вілл, з пальмового листя. Перед відвідувачами готелю відкриваються чудовий вид, на Індійський океан.

3. Kauri Cliffs, – цей чудовий готель знаходиться в Новій Зеландії і складається з 24 номерів. Гості готелю будуть приємно здивовані, адже до них тут будуть ставитись, не гірше ніж до членів королівської сім’ї.

4. Hotel Caesar Augustus – цей прекрасний готель знаходиться на о. Капрі, в Італії. Будівля, в якому зараз розташовується готель, колись служила резиденцією російського князя Е. Булаку. Гостей тут чекають 55 комфортабельних номери, в кожному з яких є балкон.

5. Palazzo Avino – цей шикарний готель знаходиться в Італії і розташований в розкішному палаці дванадцятого століття. Готель повністю обставлений меблями італійських майстрів XVIII століття.

6. Sabi Sabi Private Game Reserve – ПАР – можна сказати, що це цілий приватний заповідник, до складу якого входять чотири котеджі. Родзинкою такого готелю є те, що він розташований серед дикої природи, де бродять жирафи, леви, антилопи та інші звірі, а навколо мальовничі цікаві місця.

7. Peninsula House – готель знаходиться в Домініканській Республіці біля Атлантичного океану. Гості готелю будуть приємно здивовані побаченим – тут в номерах, шафи виконані зі слонової кістки, а джакузі з червоного дерева.

8. La Villa Gallici – цей чудовий готель знаходиться у Франції. Унікальності цього готелю додає те, що він розташований серед надзвичайно красивого саду площею 3 гектара. Гостям готелю надаються 22 відмінних номера, які обставлені меблями часів Людовика XV.

9. Four Seasons Resort Bora Bora – цей шедевр знаходиться у Франції і відпочивали в цьому готелі туристи, сміливо стверджують, що кращого місця для відпочинку, на Землі більше немає.

10. Perivolas – готель знаходиться в Греції, на піку скелі, з якої відкриваються чудові краєвиди на Егейське море. Відпочивальники тут зможуть повністю розслабитися і відпочити від міської метушні.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 06, 2015

Найкращі пропозиції

Ваш email:
email рассылки