Страхування за лічені хвилини

Ви доїджаєте до кордону іншої країни і згадуєте, що у Вас немає страхування. Прикордонники мають повне право Вас повернути за страховим полісом.
Не хвилюйтеся, лише в нас Ви зможете оформити страхування по телефону всього за 15 хвилин. Ми на зв’язку 24 години на телефоні або Viber.

Лише уявіть, як це врятує ситуацію чи збереже ваш час, адже до нас Ви можете звернутися у будь-який час. Будь-яка країна: Європа, Америка, Азія, Африка, і т. д., терміном від 5 до 365 днів перебування за кордоном, а то і більше.

Як же це відбувається? В телефонному режимі менеджер дізнається всі потрібні дані для страхування, а саме обрану Вами країну, термін поїздки, ідентифікаційний  код, дані українського та закордонного паспорта. Також можна надіслати потрібну інформацію на  Viber, WhatsApp, Telegram, Instagram, Facebook або поштою. Після отримання даних протягом 7 хвилин формується страхування. Готове скановане фото чи фотографію страховки надсилаємо Вам на телефон, електронну адресу або на будь-яку соціальну мережу (як же класно, що соціальні мережі так полегшують нам життя)
Запишіть цей номер телефону 050 30 111 81  та підпишіться на соцмережі, щоб завжди мати зв’язок з нами.
Instagram:  la_mer_travel
Facebook:  https://www.facebook.com/lamer.cv.ua/

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Гру 12, 2017