Справжній розмах в Rixos The Palm Dubai 5 *. НЕ пропустіть!

Впевнені, багато хто з вас ще з дитинства зачаровані східними казками і чудесами. Килим-літак, Джин з лампи, печера Сім-Сім, незліченні багатства, неймовірні шати, східні ласощі… Цей список можна продовжувати ще довго, згадуючи деталі і мотиви казок, а можна вже на днях відправитися в справжню розкішну казку зі східним колоритом, двором і скарбами!

Rixos-The-Palm-Dubai-9-1

Отже, зустрічайте казкову новину – на літній сезон 2016 шикарний готель Rixos The Palm Dubai 5 * пропонує просто неймовірні ціни і приємні бонуси! Справжнє диво, яке зробить відпочинок в одному з найбільш приголомшливих готелів в світі не тільки шикарним, але і вигідним.

Rixos The Palm Dubai 5*

У Rixos The Palm Dubai 5 * на Вас чекають справжні чудеса, і почнуться вони задовго до того, як ви потрапите на територію готелю. Хоча б тому, що він розташований на неймовірному острові Palm Jumeirah. Сам острів – це неймовірне рукотворний твір мистецтва. Palm Jumeirah – це один з трьох штучних островів з всесвітньо відомого проекту «Пальмові острови», які збільшують берегову лінію Дубая в цілому на 520 км. Palm Jumeirah – це один з найменших і вигадливих островів, адже він створений у вигляді пальмового дерева, яке складається з масивного ствола, 16-ти листя і навколишнього острів півмісяця, який являє собою 11-кілометровий хвилеріз. Як вам ідея пожити на такому острові? Це навіть крутіше, ніж чарівна печера Алі-Баби! Розмір острова 5 на 5 кілометрів і його загальна площа прирівнюється до розміру 800-та футбольних полів. Острів пов’язаний з материком 300-метровим мостом, а півмісяць пов’язаний з верхівкою пальми підводним тунелем. Тільки уявіть, як ви будете прокидатися вранці на острові у вигляді пальми, і усвідомлюєте, що все, що ви бачите в вікно, попиваючи свою ранкову каву – це плід праць людей! Цим просто неможливо перестати дивуватися!

Rixos-The-Palm-Dubai-3-1     Rixos-The-Palm-Dubai-16-1

Тут все продумано до найдрібніших деталей, щоб ви відчували себе справжніми принцесами і шейхами! Ще ніхто не повернувся з цього готелю, без захоплених розповідей про його красу, комфорт і високий рівень обслуговування.

Rixos-The-Palm-Dubai-18-2     Rixos-The-Palm-Dubai-27

Тут підкорює все. І розкішний вид з балконів на Перську затоку. Так і хочеться подовше затриматися біля вікна, вдивляючись в заспокійливу водну гладь. Номери оформлені в турецькому стилі, що додає їм справжнє схожість з східними палацами. А повного релаксу допоможе досягти гідромасажна ванна, яка є в кожному номері. Або можна замовити розслаблюючі масажні процедури, такі як балійський, тайський і шведські масажі. На території готелю Ви зможете поніжитися в тіні пальм, випити коктейль, покурити кальян або поплавати в басейні. А місцева кухня підкорить вас своєю різноманітністю і висотою кулінарного виконання. Вас чекають найдивовижніші страви кухонь різних народів світу, включаючи неповторну італійську кухню в ресторані L’Olivo. А також не пропустіть – у кондитерській Patisserie Istanbul на Вас чекають справжні турецькі солодощі, які просто тануть у роті.

Rixos-The-Palm-Dubai-21     Rixos-The-Palm-Dubai-33

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Лип 05, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: