Східниця – курортна перлина Львівської області

Східниця – бальнеологічний курорт, розташований у мальовничій долині на північно-східному схилі Карпат в 30 км від курорту Трускавець на висоті 600 метрів над рівнем моря. Історія Східниці як курорту почалася в 60-х роках XX століття, коли її житель, інженер Омелян Стоцький відкрив джерела мінеральних вод типу «Нафтуся».  Завдяки Є. А. Стоцькому, Східниця стала розвиватися як курорт і 9 січня 1976 селище було офіційно визнано Всесоюзним курортом.
tustan4
Унікальність Східниці в тому, що на її, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод:

  • слабомінералізовані з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг/л
  • залізисті – з вмістом заліза від 20 до 70 мг/л
  • лужні мінеральні води типу «Боржомі».

Популярність курорту Східниця принесли мінеральні води типу «Нафтуся», «Боржомі», «Содова», «Залозиста», у поєднанні з такими природними факторами як свіже гірське повітря і мальовничий карпатський ландшафт. Багаторічними дослідженнями було встановлено, що мінеральні води Східниці успішно лікують захворювання нирок і печінки, сольові діатези, підвищену і знижену кислотність шлунку, недокрів’я, цукровий діабет та інші хвороби.

33

Санаторії Східниці спеціалізуються на лікування захворювань нирок і сечовивідних шляхів, органів травлення, обміну речовин, обміну дихання, опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи.

Одним із оздоровчих центрів Східниці є лікувально-оздоровчий комплекс ” Тустань”, який находиться в самому центрі прикарпатського селища  Східниця Львівський області.  Готель “ТуСтань” розташований в обіймах всіх тутешніх джерел і свердловин і знаходиться в пішій досяжності від свердловини №2С (типу Боржомі) та джерела №18.

tustan23

У центрі оздоровлення Вам запропонують різноманітні SPA-процедури (каскадний циркулярний душ у поєднанні з інфрачервоною сауною, аромотерапією, масажами, гідро- та фітнес програми) допоможуть зберегти красу та молодість, додадуть заряду бадьорості та енергії, сприятимуть виведенню токсинів, відновлять мінеральний баланс шкіри та стимулюватимуть зниження ваги.

tustan

У комплексному лікуванні успішно застосовується кліматолікування. Місцеві метеорологічні умови чудово впливають на людину. Клімат курорту помірно теплий, без різких коливань температури. Готель оточують величезні масиви листяно-хвойного лісу. Річка і ліс, а також чисте, достатньо озоноване повітря значно підвищують ефективність бальнеологічного лікування.
Якщо Ви не бажаєте сидіти на місці, представники комплексу організують для Вас різні цікаві екскурсійні програми по Карпатам, а також закордон (Відень, Краків, Будапешт).

Дістатися до селища Східниця можна на електропоїзді «Львів – Трускавець», а далі на маршрутному таксі «Трускавець-Східниця», із залізничного вокзалу міста Трускавець. Також з головного залізничного вокзалу Львова ходить маршрутне таксі «Львів – Східниця».

Адреса: Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня, 2А.

тел. 0677525678, 0955865178

www.hoteltustan.com.ua

 

 

 

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Жов 20, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: