Права пасажирів при затримці рейсів чітко пропишуть

Адміністрація аеропорту Бориспіль запропонувала внести ряд уточнень до чинних правил авіаперевезень в Україні в частині прав пасажирів при затримці рейсів, повідомляє прес-служба підприємства.

Зокрема, на думку в.о. гендиректора “Борисполя” Євгена Дихне, в правилах повинно бути чітко прописано, що харчування і напої авіакомпанії забезпечують обов’язково відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Так, адміністрація аеропорту Бориспіль пропонує затвердити норми щодо обов’язкового надання прохолодних напоїв з розрахунку 0,5 л на людину кожні 2 години.

“При затримках від двох годин має бути передбачено забезпечення снеками та бутербродами. Гаряче харчування має надаватися пасажирам не менше ніж один раз на 4 години. Керівництво аеропорту вже підготувало відповідне письмове звернення, яке найближчим часом буде направлено до Міністерства інфраструктури України”, – йдеться в повідомленні аеропорту.

Примітно, що діючі правила авіаперевезень України повністю копіюють правила Європейського союзу (No261 / 2004) в пунктах обслуговування пасажирів при затримках рейсів. Вони передбачають необхідність забезпечити авіамандрівників напоями та харчуванням, якщо затримка рейсу перевищила дві години, а також готелем в разі перенесення вильоту на наступний день.

При цьому аеропорт Бориспіль має всі можливості для забезпечення пасажирів затриманих рейсів безкоштовною водою і харчуванням за адекватною вартістю шляхом установки питних фонтанчиків, а також автоматів з продажу сендвічів і снеків по міських цінами, проте на даний момент нічого з цього не реалізовано.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 12, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: