Поїзд Київ – Одеса обладнають Wi-Fi – Укрзалізниця

Одеські залізничники разом із фахівцями одного з національних операторів зв’язку працюють над впровадженням технології Wi-Fi у пасажирських поїздах.

Для цього було обладнано спальний та купейний вагони пасажирського поїзда № 106 “Чорноморець” сполученням Одеса – Київ: встановлено антени, роутери та інше комунікаційне обладнання.

Зараз бездротовий доступ до інтернету безкоштовно надається в тестовому режимі пасажирам у двох вагонах. Понад два тижні шляхом тестування сучасної технології на залізниці провайдер перевіряє покриття зв’язку та покращує його. Також вивчається думка пасажирів щодо якості нової послуги. 6 листопада поточного року завершиться анкетування пасажирів щодо якості надання доступу до інтернету через технологію Wi-Fi у тестовому режимі.

Після підведення підсумків цього експерименту буде прийнято рішення про подальший розвиток Wi-Fi у пасажирських поїздах Одеської залізниці.

Наразі залізничники отримали пропозицію щодо тестування технології бездротового доступу до інтернету в плацкартному вагоні поїзда № 60 “Чайка” сполученням Одеса – Харків. Таким чином, згодом кожен бажаючий зможе насолоджуватися новими можливостями через власні портативні ґаджети під час подорожі залізницею.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 15, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: