Поради перед поїздкою

Поради перед поїздкою

Збираючись в поїздку сплануйте все і дотримуйтесь нескладних правил-порад, які забезпечать Ваш відпочинок і допоможуть уникнути непередбачуваних обставин.
Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон:

  • Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.
  • Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплата, вихідні дні, робота у святкові дні, медичне страхування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.
  • Залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Ми б також рекомендували залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.
  • Дізнайтесь номери телефонів українських посольств та консульських представництв за кордоном та візьміть їх з собою. Якщо Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загрожує, звертайтесь до представників своєї країни, які допоможуть Вам. Якщо у країні Вашого перебування немає посольства України – телефонуйте у посольство України в сусідній державі.
  • Термін перебування на території іноземної держави вказаний у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового режиму!
  • Пам’ятайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном. Тому випишіть для себе мінімальний необхідний перелік слів загального вжитку мовою тієї країни, до якої здійснюєте подорож.
  • Якщо ви вирішили користуватися кредитною карткою, то обов’язково запишіть контактні номери служби вашого банку, яка відповідає за підтримку клієнтів. Звернувшись в цю службу, Ви без проблем заблокуєте картку, зберігши власні кошти.
  • Прибувши до готелю, не тримайте свої цінності в номері, якщо там не передбачений сейф. Найкращим варіантом зберігання коштовностей і документів є сейфові бокси, які можна орендувати в будь-якому готелі.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Бер 04, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: