#поради_дня

La Mer піклується про своїх клієнтів, тому, щоб Ваша подорож стала ще незабутнішою, наша команда вирішила створити ще одну рубрику — #поради_дня. Отож, почнемо:

 

  • подорож часто тягне за собою великі витрати, проте інколи можна зекономити. Таку можливість дають гарячі тури. Гарячі тури — можливість поїхати у подорож майже за копійки, проте такий варіант не для кожного. Потрібно мaти мoжливicть зiрвaтиcя з мicця i пoлeтiти дo вiдпуcтки будь-якoї xвилини, щo нe зaвжди рeaльнo. На даний момент, La Mer пропонує відправитися у Єгипет та ОАЕ лише за 291 у.о і 274 у.о. з однієї людини. Не втрачайте свій шанс!

egipetydzhvlfd

  • дізнайтеся про знижки та акції.  Знаючи про знижки в музеях та закладах, які ви хочете відвідати, можна вдало зекономити.  У деяких музеях, наприклад,  у визначені дні тижня бувають великі знижки на квитки, або ж і зовсім безплатний вхід.
  • ознайомтеся з особливостями тарифного плану свого мобільного оператора. Інколи дзвінки у роумінгу обходяться набагато дешевше ніж використання закордонної карточки, тому перед поїздкою поцікавтеся у оператора умови вашого тарифу.

garyachі-Turi-22

  • у деяких країнах купівля  алкоголю може сильно вдарити по кишені, тому часто туристи беруть його із собою, але на кордоні його вилучають. Тому маленька порада від нас — перелийте горюче у непрозору тару та покладіть у ручну клажу. Існує велика вірогідність, що на вашу пляшечку навіть не звернуть увагу.
  • не пийте воду з під крана. У багатьох країнах вона дуже поганої якості. Найкраще варіант — купувати воду в магазині  в пляшках. В іншому випадку вам може загрожувати серйозне отруєння.

 

 

qMoETlR-WDE

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Чер 18, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: