#поради_дня або як зробити свою подорож ідеальною

Літо все більше і більше навіює вам думки про відпочинок? Туристична агенція La Mer допоможе вашим мріям стати реальністю. Тому скоріше вирушайте до нас, а поки ми знову підготували для вас рубрику #поради_дня, яка допоможе вам зробити вашу поїздку ще незабутнішою😃!

  • правильно обирайте багаж. Найпопулярніші дорожні сумки туристів – валізи на коліщатках. Але інколи краще взяти з собою сумку на плече або рюкзак. Чому? У деяких країнах тротуари можуть бути покриті крупним піском чи гравієм або по якому котити валізу не надто зручно. Тому перед поїздкою поцікавтеся дорогами міста, щоб не зіпсувати свій багаж.
  • поговоріть з незнайомцями. Нова країна — нові враження, але можна отримати не лише їх, а ще й нових друзів чи знайомих. Не бійтеся говорити з незнайомими людьми. Можливо, саме вони стануть вашими майбутніми друзями. До того ж місцеві жителі можуть розповісти вам багато цікавих секретів міста😃!

shutterstock_133339211-Copy

  • правильно обирайте подарунки. Скільки часу ви витрачаєте на покупки сувенірів для своїх рідних, друзів, колег? Підсумок один — всі отримають магнітики або дрібнички, які припадають пилом на полиці. Набагато краще запитатися в друзів, що саме вони хочуть чи привезти якісь місцеві ласощі😍: рахат-лукум, шоколад, кокос. Навіть, якщо це все можна купити в супермаркеті під будинком, спробувати «заморські частування» буде цікаво всім.
  • денні витрати. Подорож часто тягне великі витрати. Щоб не залишитися без грошей у останні дні, розрахуйте собі денну норму витрат і тоді ви зможете спробувати усе, що планували.
  • харчуйтеся місцевою кухнею. Будучи на відпочинку за кордоном намагайтеся дегустувати страви місцевої національної кухні. Вона дозволить вам зрозуміти місцеві звичаї, смаки, темперамент і врешті-решт – саму країну і її народ. До того ж такі страви ви не зможете поїсти більше ніде😏.

💜La Mer — все найкраще для вас! 💜

walls.com_.ua_22976

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 25, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: