#поради_дня

Ми знову підготували для вас декілька #поради_дня, але цього разу дещо інші. Якщо у попередніх постах ми радили вам, що потрібно робити, то у цій частинічого туристам робити не варто.

  • необдуманий ризик. На відпочинку люди дають собі волю і часто роблять необдумані вчинки. Ми не радимо вам порушувати вказівки свого екскурсовода. Це може привести до травм. До прикладу,  туристи періодично вирішують поплавати у забороненому місці чи залізти кудись, а потім, зазвичай, шкодують про такий намір. Адже, як показує практика, він неодноразово ставав причиною надзвичайних ситуацій.

police

  • порушення законів. Подорожуючи, люди часто забувають, що кожна країна має свої норми та закони. І якщо їх порушити, у вас можуть виникнути проблеми, адже не знання законів не звільняє від відповідальності. Псувати відпочинок розмовами з поліцією не варто.
  • вандалізм. Кожен хоче залишити слід в історії, але це повинні бути хороші згадки, а не надпис — “Тут був Вася”. Ви не лише псуєте зовнішній вигляд місця. Вас можуть притягнути до відповідальності і затримати або виписати штраф.

ecddc2

  • надмірний шум. Відпочинок створений для розваг, але памятайте, що ви можете заважати іншим людям. Більшість жителів курортних міст звикли до шуму навіть у ночі, але навіщо створювати їм зайві незручності та заважати спати.
  • неввічливість. Можливо іноземці і не зрозуміють те, про що ви говорите, проте потрібно завжди залишатися культурною людиною. Адже ніхто не любить нахаб.

 

І памятайте, що у чужій країні, ви все одно залишаєтесь представником своєї держави. Саме від вас залежить, яке враження складеться про ваш рідний край.
La Mer — все найкраще для вас!

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 21, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: