#поради_дня

Туристична агенція La Mer зробить ваш відпочинок незабутнім!
А щоб він став ще кращим, ми підготували декілька корисних порад для вас!
Отож, починаймо:

  • правильно розраховуйте час. Інколи доводиться зробити декілька зупинок у дорозі,, оскільки не завжди до місця відпочинку є прямий рейс. Тому розглядайте усі можливі варіанти, щоб не витрачати час дарма. А наша команда допоможе вам у цьому.
  • купуйте дешевше. Якщо у вас передбачена зупинка у аеропорті, не втрачайте шанс зекономити. У більшості з них є Duty free, зона безмитної торгівлі. Тобто ви зможете купити товари без податків, що значно зменшить ваші витрати. Duty-HEAD

 

  • піклуйтеся про себе. Зараз актуальними є подорожі у теплі краї, проте люди часто забувають про захист своєї шкіри. Тому радимо вам подумати про це заздалегідь, ваша шкіра буде вдячна вам і ніщо не завадить вам отримувати задоволення від теплого сонечка.
  • залишайте вільне місце у валізі. Жодна поїздка не обходиться без покупок, які потім майже не можливо вмістити з речами. Тому завжди залишайте у валізі трішки простору і тоді у вас не виникне жодних проблем.

Suitcase-Складання-валізи

  • не переплачуйте за роумінг. Зв’язок з рідними потрібно підтримувати навіть відпочиваючи, проте щоб зекономити встановіть собі декілька програм, які дозволяють вам безкоштовно телефонувати за кордон (Viber, Telegram і т.д). У готелях передбачені точки доступу Wi-fi, тому проблем з інтернетом у вас не буде і ви змоете зателефонувати чи написати будь-кому.

La Mer — ми забезпечимо вам ідеальний відпочинок!

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лип 20, 2017

Немає відгуків

Залишити відгук: