ПОБУВАТИ В КАЗЦІ НА РІЗДВО ТА НА НОВИЙ РІК!

ПОБУВАТИ В КАЗЦІ НА РІЗДВО ТА НА НОВИЙ РІК!

Відень – місто, яке гарне у будь-який час року. Але в світлі різдвяних вогнів особливо.

 

1. Як правило, все найцікавіше в європейських країнах відбувається не на Новий рік, а на католицьке Різдво (25 грудня). І для того, щоб повністю зануритися в святкову атмосферу краще приїхати заздалегідь.

2. У період між Різдвом і Новим роком нудьгувати теж не доведеться, адже Відень багатий цікавими місцями. Відправляйтеся в музеї, прогуляйтеся по палацах і парках міста, відвідайте незвичайні екскурсії та зимові містечка з катками, каруселями і крижаними скульптурами, загляньте в магазини з новорічними розпродажами – всім цим вас порадує австрійська столиця в Новорічний період.
3. Головні гуляння в Новорічну ніч в Відні проходять в центральній частині міста. Тисячі людей збираються ще з вечора у Ратуші, а також на інших центральних площах і вулицях. Приходять сім’ями, з друзями, з близькими, слухають концерти місцевих виконавців, танцюють, зігріваються і ласують частуваннями з ярмарків, запалюють бенгальські вогні і, зрозуміло, чекають яскравих новорічних феєрверків.
4. Хтось відправляється зустрічати наступаючий рік в ресторани або нічні клуби міста, а можна провести головну ніч року на балу в Імператорському палаці Хофбург, де збирається більше 2,5 тисяч гостей з різних країн світу. Серед гостей і мер міста, а для поважної аудиторії протягом вечора співають знамениті віденські оперні виконавці. Зрозуміло, все проходить на найвищому рівні, від банкету до салютів, і шоу-програми.

5. Можна зустріти в Новий рік і «в русі». Наприклад, у вагоні «люкс» імператорського експреса, який рівно опівночі зупиняється на мості річки Дунай, щоб всі пасажири могли побачити салют. А можна і на теплоході, в круїзі по Дунаю і всю ніч спостерігати за святковим та яскравим Віднем. І, звичайно ж, зі святковим фуршетом «на борту». Вартість таких новорічних прогулянок від € 170.
6. Не можна приїхати до Відня і не послухати знамениту віденську оперу. А для того, щоб насолодитися нею, а також просто класичною музикою, є як мінімум 2 прекрасні можливості.

7. Які ж новорічні канікули без гір і катання на лижах ?! А бути в Австрії і не заїхати зимою в Альпи – справжній злочин. Відправляйтеся на знамениті гірськолижні курорти в Інсбрук, Зельден, Капрун за справжньою зимовою казкою.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Лис 28, 2016