ПЕРЛИНА СЕРЕДЗЕМНОГО МОРЯ – АЛБАНІЯ ЗА 795 ЄВРО НА 10 НОЧЕЙ!

Довгі роки Албанія була ізольована від світу із-за чого більшість туристів мало знає про її багату культурну спадщину і красиву природу з мальовничими каньйонами та пляжами. Місцеве населення доброзичливе та гостинне, що відображається у приготуванні смачних страв, невисоких цінах на відпочинок і повазі до всіх, хто проявляє зацікавленість до їхньої країни.

Це найменш вивчена туристами балканська країна, яка зручно розташувалась на узбережжі Адріатичного та Іонічного морів. Але що можна сказати про цю країну:

– дивовижна країна сповнена контрастів, оповита нальотом таємничості
– давні пам’ятки архітектури і мистецтва
– середземноморський клімат, доброзичливий і гостинний народ
– чудесна природа, в багатьох місцях досі незаймана
– надзвичайно смачна кухня.

Не дарма гасло Національного офісу з туризму свідчить: «Албанія – нова любов на Середземному морі».

пляж

кафешка

 

Одним словом, там нас чекають, що озночає – Прекрасний пляж і чисте море, мабуть, головні причини, за якими Албанія приймає все більше число туристів щороку. У порівнянні з сусідніми країнами східного Середземномор’я ціни на відпочинок тут значно нижчі, а якість навколишньої природи часто вище. Популярні курорти узбережжя – Дуррес, Фієра, Саранда, Вльора, Шкодра. Крім відпочинку на пляжі, тут можна відвідати масу історичних пам’яток, наприклад, найбільший на Балканах давньоримський амфітеатр в Дурресі або чудовий середньовічний замок Розафа в Шкодра.

Албанії є що запропонувати і шанувальникам культурного туризму – тут кілька пам’яток зі списку Всесвітньої спадщини Юнеско, не кажучи вже про значній кількості менш значущих місць. До історичних пунктів тяжіння відноситься Берат, найстаріше албанське місто з унікальною оттаманською архітектурою, Гирокастра і її древній замок на пагорбі в центрі міста, Бутрінті, великий археологічний парк з розкопками давньогрецьких поселень, і Корча – культурна столиця Албанії. У багатьох албанських містах розташовані масивні середньовічні замки. До числа популярних відноситься замок Петрела в передмісті Тирани, і замок Скандербега в Круйе, названий на честь національного героя Албанії.

Не менш чудові і природні краси країни – албанські Альпи і національний парк «Луре», гори Томорі із середньовічним монастирем Бекташ, і каньйони Скрапари, гірська річка Валбона і, щоб не вирушати далеко зі столиці, мальовнича гора Дайті в околицях Тирани.

Ось до прикладу є спеціальна пропозиція, де поєднуються неймовірна краса піщаного пляжу, блакитної водички та зеленого хвойного саду.

Porta Fortuna Apartments 3  –  795 євро на 2-х!

У вартість входить:

  • Проживання – 10 ночей;
  • Харчування – сніданки;
  • Авіа переліт у дві сторони.

готель

Відкриємо для себе Албанію разом!

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Чер 07, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: