Perfection Reborn. Відродження досконалості!

Туреччина – це країна натхнення. Її пейзажі окриляють, допомагають відчути гармонію і неймовірний приплив сил. Культура і традиції цієї країни вчать нас гостинності, вмінню створювати затишок і особливу душевну атмосферу. Історія Туреччини допомагає усвідомити, що всі труднощі тимчасові, що завзятість і віра в краще завжди перемагають. Тому, зовсім не дивно, що люди, які народилися і виросли в Туреччині, вміють створювати неповторні місця для відпочинку. Так, прикладом для наслідування можна назвати мережу готелів Papillon Hotels Resort & SPA, яка увібрала в себе усі кращі якості цієї дивовижної країни. Зустрічайте яскраве відродження бренду Papillon в літньому сезоні.

столики

Секрет успіху

Історія цієї мережі – довга і дуже цікава. Саме такі успішні приклади слід розповідати своїм друзям, щоб вселити впевненість у те, що можливо все, головне наполегливо рухатися до своєї мрії. У це складно повірити, але свою діяльність компанія почала ще в 70-х роках, запропонувавши ринку цілий комплекс будівельних послуг. А вже в 1992-му році Papillon Hotels відкрили свій перший готель. На даний момент ця мережа включає в себе Papillon Zeugma Relaxury 5 *, Papillon Ayscha Resort & Spa 5 *, Papillon Belvil Hotel 5 * і кожен з них – це зовсім інша концепція відпочинку.

гірка

Працюючи з цією мережею, ми зрозуміли, в чому секрет успіху цієї компанії. І він неймовірно схожий з цінностями туристичної компанії La-Mer, що зробило наше партнерство з цією мережею ще більш приємним і продуктивним. Секрет простий: основна цінність для Papillon Hotels – це люди. У Papillon цінують своїх гостей, співробітників і партнерів. І це не просто слова – в кожній своїй дії і рішенні відчувається душевність і людський підхід.

 

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Чер 29, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: