Оксамитовий сезон

Літо закінчилось, а ви так і не встигли відпочити на морі?
Тоді раді вітати вас у оксамитовому сезоні!

Ми підготували для вас список курортів, на яких в оксамитовий сезон особливо добре відпочиваєься:

Йорданія
Бажаєте оздоровитися, відпочити на морі та відвідати екскурсії по цікавим місцям? Запрошуємо вас відвідати Йорданію.

Португалія
Влітку тут буває сильна задуха, а ось до вересня встановлюється приємна тепла погода.

Кіпр
Навряд чи ви відшукаєте краще місце для сімейного відпочинку ніж Кіпр. Крім м’якого клімату і безпечних сонячних пляжів, він також славиться великою кількістю водних дитячих атракціонів.

Іспанія
Температура повітря для пляжного відпочинку встановлюється просто ідеальна, а тому можна, і необхідно, поєднати його з оглядом визначних пам’яток. Крім того, радимо обов’язково відвідати один з місцевих нічних клубів з найгучнішими вечірками в Європі.

Мальта
На початку осені температура повітря не падає нижче + 25°C, вода неймовірно чиста, а дощів практично не буває, тому сміливо беріть в поїздку дітей.

Ізраїль
Температура повітря і води в певний момент зрівнюються – приблизно на + 25°C, а досвідчені мандрівники радять вирушати на популярні ізраїльські екскурсії саме в цей час – так від них можна отримати набагато більше задоволення.

Туреччина
Ідеальне місце для сімейного відпочинку в оксамитовий сезон. Також саме в цей час власники багатьох турецьких готелів пропонують відпочивальникам неймовірні знижки.

Чорногорія
У вересні тут тримається цілком літня погода, крім того, саме до цього часу тут дозріває більшість місцевих фруктів, які продають на ринках за смішними цінами.

Приємного відпочинку!

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Вер 05, 2018

Немає відгуків

Залишити відгук: