Окінава парк

Ви зможете насолодитися красою храму Намино-Ує. Про засновника храму до наших днів не збереглося жодних письмових свідчень. В давнину місцеві просили прихильність Великого Океану, просили богів райського морської країни Нірайкан вітру і дощу для багатого улову і врожаю, молили про світ. «Святе місце на кручі над хвилями» – так переводитися назва храму. Далі за програмою Вас чекає обід в місцевому ресторані.

Вас очікують відвідини ананасового парку Наго: Ви прогуляєтеся по тропічному квітковому саду парку, відвідайте завод з виробництва ананасового вина, спробуєте соковиті ананаси і скуштуєте вино з них. Обід в місцевому ресторані Окашіготен Наго. Відвідування океанаріуму Чараумі. Це найбільший акваріум у світі, де можна познайомитися з підводним світом від узбережжя з кораловими рифами до глибоководного царства. Виступ дельфінів.

Відвідування тематичного поселення «Мир Окінави». Розважальний тематичний парк «Світ Окінави» повністю відтворив історію однойменного острова, його традиції і культуру. У програмі парку безліч екскурсій і шоу, демонстрація народної творчості та ремесел. Невеликі вулички з рядами крамниць і ремісничих майстерень дозволяють поринути в далекі часи, де японські майстри пізнавали множинні мистецтва і навчали їм своїх учнів. Відвідування заводу Окінавського алкоголю Аваморі з дегустацією.

Ласкаво просимо до Японії!

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Чер 14, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: