Новорічні традиції

Новий рік – одне з найочікуваніших свят не лише дітей, але й усіх дорослих. Новорічна атмосфера так і обіймає містечка своїми імбирними печенюшками та  тепленьким глінтвейном. В кожному місті свій Різдвяний дух, а чи знаєте Ви новорічні традиції інших народів? Вони так само зігрівають чиїсь серця напередодні свят.

До прикладу у Франції печуть пиріг, у якому ховають біб. Той, кому дістанеться шматок із сюрпризом, стає “бобовим королем” і всі зобов’язані виконувати його побажання впродовж новорічної ночі.

Ми традиційно готуємо для новорічного столу “Олів’є”, а нідерландці прикрашають його пончиками з родзинками. А у німців невід’ємною стравою до свята є короп. Тутешні вважають, якщо в новорічну ніч покласти до гаманця луску цієї риби, то вас чекатимуть достаток і щастя (беріть на замітку 😉 ). Португальці з кожним ударом годинника з’їдають по виноградині: 12 ударів – 12 виноградин – 12 бажань.

А ось дружелюбні Ірландці навстіж відкривають двері своїх домівок, а кожен, хто завітає до них, стане бажаним гостем, отримає почесне місце і келих вина.

А у Фінляндії молоді незаміжні дівчата кидають через плече туфельку: якщо та впаде передом до дверей, то незабаром молодицю чекає весілля.

Скільки країн, стільки і традицій і кожна з них унікальна. Новорічного настрою Вам там атмосферних свят.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Гру 30, 2017