Нова послуга по Шрі Ланці – Sweet Meet

Посмішка – це перше, що Ви побачите, вийшовши з літака на Шрі Ланці, і ми впевнені, що це зарядить Вас позитивом, налаштовуючи на відмінний відпочинок. А якщо ми додамо до усмішки ще кілька приємних і значущих дрібниць, щоб подорож в одну з найкрасивіших країн була просто ідеальною і дуже солодкою? Впевнені – Ви не відмовитеся.

Отже, зустрічайте нашу нову послугу по Шрі Ланці – Sweet Meet! З цією послугою Вас будуть зустрічати на Шрі Ланці як справжніх королів і королев.

Прямо біля виходу з аеропорту на Вас чекатиме водій і на машині представницького класу за лічені хвилини домчить до готелю. А чемний персонал оточить турботою і приємними сюрпризами.

sweet-meet-2    sweet-meet-7

Послуга Sweet Meet включає в себе:

  • Гірлянда з орхідей
  • Освіжаючий рушник
  • Королівський кокос
  • Охолоджена бутильована вода
  • Приємний пам’ятний сувенір
  • Знижка на всі екскурсії -20%
  • VIP Luxury індивідуальний трансфер (на машинах: Mercedes Benz, Land Cruiser, Prado, BMW)
  • Зустріч і супровід російськомовним гідом по прибуттю

Ми відповідально і з любов’ю підходимо до організації кожної деталі відпочинку, наприклад, ми ретельно підбираємо російськомовний персонал, який зі знанням справи розкриє секрети цієї чудової країни і поведе Вас по незвіданих стежках на вершину гори Сігірія. Продовжуючи думати над тим, чим ще прикрасити відпочинок, ми придумали послугу Sweet Meet. Розкішний відпочинок повинен починатися відразу по прибуттю на Цейлон.

Ланкійці – один з найбільш усміхнених народів в світі. Здається, що вони посміхаються просто весь час і щиро радіють всьому, що відбувається навколо. Нам часом варто повчитися у цього народу такого легкого і радісного відношенню до життя, яке допомагає переносити будь-які труднощі і не самі сонячні дні в нашому житті. А ще ланкійці – дуже гостинний і веселий народ.

sweet-meet-hotels-5    sweet-meet-hotels-6

Вони завжди дуже раді гостям і завжди намагаються зробити перебування кожного гостя затишним і веселим.

Наприклад, на Шрі Ланці Ви зможете познайомитися з найцікавішою традицією поваги гостей – «запалення півника». Звучить дивно, але виглядає дуже красиво. «Запалювання півника» – це обряд, під час якого підпалюють гноти на красивому подобі корони з дорогих металів. Так місцеві жителі показують свою повагу і розташування. Ще одна цікава традиція зустрічі гостей на Шрі Ланці – це Кандійські танці. Незабутнє видовище, яким вітають гостей, відразу занурюючи їх в яскраву культуру країни.

А ще, тут Ви полюбите слово «Аюбован!» – традиційне привітання ланкійців – синонім нашого «Здрастуйте». Однак дослівно це перекладається з сингальского як «Так триватимуть ваші роки»! До речі, «Аюбован» йдеться також, якщо хтось чхнув – тут це відповідає нашому «Будьте здорові».

У цій країні гарний настрій Вам забезпечено! Тому не відкладайте подорож на Шрі Ланку і бронюйте тур вже сьогодні.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Вер 06, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: