Несебр кардинально змінять.

Муніципалітет Несебра приваблюватиме туристів цілий рік, почавши популяризувати свої історичне і природне багатство новим способом. На вулицях міста планується установка 3Д системи, на яких буде відображатися інформація про визначні пам’ятки Несебра. Також будуть встановлені спеціальні павільйони з актуальними туристичними маршрутами. Готується також  інтернет-сторінка, як і мобільний додаток для реклами різних об’єктів.

Діяльність є частиною проекту транскордонного співробітництва, який Несебр реалізовує спільно з турецьким містом Едірне.

В рамках іншого транскордонного проекту, який Несебр реалізовує разом з турецьким містом Киркларелі, буде відремонтована інфраструктура Старого міста.

Реконструкція вуличної мережі міста, включеного до списку об’єктів ЮНЕСКО, покаже глибину історичної стратиграфії, багатство культурних пластів різних епох при елегантному і тактовному сучасному втручанні. Так будуть збагачені знання і відчуття про Стародавній Несебр з його об’єктами, хоча і різних часів, об’єднаних історичною пам’яттю .

В рамках двох проектів передбачається проведення різних ініціатив, які допоможуть розвитку культурного, історичного та екотуризму. Таким чином Несебр спробує стати цілорічної туристичної дестинації.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Кві 18, 2017