На пікнік… в Болгарію! Найсмачніші пропозиції червня-липня

Літо – це прекрасний час для пікніків, неспішних прогулянок, соковитих і спілих фруктів, прохолодного вина в тінистій альтанці, смачних шашликів, яскравих фотографій і пригод. І ми в La-Mer хочемо, щоб Ви вже зараз насолоджувалися гарним літом. А поки в Україні дощі і досить холодна погода, ми пропонуємо Вам вже зараз збирати валізу і відправлятися на пікнік… в Болгарію! О, це буде просто незабутній пікнік!

море

Адже ви зможете влаштувати його собі прямо на березі моря. Тільки уявіть, як Ви сидите на пляжі на великій картатій ковдрі, а поруч з Вами стоїть плетений кошик, в якому на Вас чекає дуже смачне болгарське вино, справжня овеча бринза, яку так смачно вміють робити тільки в Болгарії, баніца з сиром – один і найвідоміших болгарських пирогів, полуниця і черешня. І ви дивитесь на море і на кораблики, які повільно і гордо пропливають повз вас. Хіба це не те, про що Ви мріяли?

побережжя

А ще ми настійно радимо розбавити свою подорож до Болгарії і пляжний відпочинок ще й новими смачними відкриттями, приділивши увагу місцевій кухні. Впевнені, вона не залишить Вас байдужими. Велика кількість спецій, свіжих овочів і зелені, сиру та інших кисломолочних продуктів, любов до м’ясних страв – характерні риси болгарської національної кухні. Традиційні страви Болгарії завжди мають яскраво виражений смак, щедро приправлений різними прянощами та зеленню. Баніца, м’ясо, шопский салат, мастика, завиванці, мекіци… це просто неймовірне задоволення! А якщо прикрасити свій обід ще й келихом вина або чаркою справжньою болгарської ракії – то це буде просто незабутньо!

домік

арка статуя

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Чер 22, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: