Мережа готелів Cornelia Hotels.Golf.Spa в Туреччині – Ваш кращий м’яч в сезоні.

Туреччина – це країна дивовижних традицій, східного колориту, приголомшливих пейзажів і… гольфу. Саме так. Адже тут аристократичний і красивий вид спорту зайняв гідне місце і продовжує активно розвиватися. А турецький Белек став одним з найпрестижніших курортів, де можна пограти в гольф на розкішних полях, які є сусідами з красивими горами і морем.

Гольф – це один з найстаріших видів спорту, який полонить своєю граціозністю. Його історія налічує більше 8-ми століть – перша згадка про цю гру датується 1297-м роком. За такий тривалий час гра не тільки не втратила своєї значущості, але стала своєрідною філософією і стилем життя. Гравці в гольф завжди дуже зважено підходять до прийняття рішення, не поспішають, попри своє невміння вирішувати будь-які проблеми оптимально і ефективно, вміють бути терплячими, орієнтуються на результат, швидко вчаться і з гідністю проходять навіть найскладніші етапи змагань. Хіба це не схоже на роботу в сфері туризму?

Golf-Kornelia-1-1    Golf-Kornelia-4
Golf-Kornelia-5    Golf-Kornelia-6

Ось тільки деякі досягнення і знакові події, до яких мережа Cornelia має безпосереднє відношення:

  • Перлиною мережі Cornelia став Cornelia Golf Club, який люблять як початківці гравці, так і зірки гри в гольф. Це 4800 кв.м. поля і 27 лунок, які були гармонійно спроектовані самим Ніком Фалдо – всесвітньо відомим гравцем в гольф, провідним передач про гольф на американському каналі CBS, і коментатором на Golf Channel. Так, справжня легенда гольфу з любов’ю і знанням справи брав участь у всіх етапах проектування поля і сам відчував усі лунки. Тому грати тут – справжнє задоволення і шик.
  • Послуга шаттла до чемпіонського поля Ніка Фалдо надається безкоштовно тільки для гостей Cornelia Hotels.
  • Також мережа готелів Cornelia надає можливість навчання в кращій міжнародній мережі навчальних гольф центрів світу – в Академії Девіда Ледбеттера, єдиному філії академії, розташований на території Туреччини.

Golf-Kornelia-1    Kornelia

  • Cornelia Golf Club став одним з майданчиків Чемпіонату світу з гольфу серед любителів в 2012-му році.
  • Відомий незалежна медіа-ресурс top100golfcourses.co.uk вніс Cornelia Golf Club в список «100 кращих полів для гольфу в 2016 році».
  • Саме в Cornelia Golf Club проходив фінальний етап Turkish Airlines World Golf Cup – відомого масштабного гольф-турніру, який вже багато років проходить з великим розмахом у багатьох містах і країнах світу.
  • У 2011-му році в Cornelia Golf Club пройшли відбіркові виступи на відомі змагання International Golf Travel Market.
  • З 2016-му році Cornelia Golf Club стали спонсором і місцем проведення останнього зимового турніру кубка України, який традиційно проходить в Туреччині.

Мережа Cornelia – це стиль і високий рівень у всьому, це кращий вибір для літнього відпочинку, і саме сюди їдуть відпочивати ті, хто любить гольф. Замовляйте ці розкішні готелі в серпні і отримуйте свій best-ball цього сезону разом з La-Mer.

 

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Сер 01, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: