Літо в Туреччині

Туреччина – одна з улюблених країн для літнього відпочинку серед українців. І ще б пак! Адже до Туреччини летіти всього кілька годин, не потрібно попередньо отримувати візу і готувати купу документів, на курортах багато хто знає російську мову, тому кожен турист відчуває себе комфортно, ціни – приємно дивують, а кількість цікавих місць і пам’яток і найкрасивіших пейзажів просто заворожує. За статистикою, дуже часто саме Туреччина стає першою кроїною за кордоном, яку відкривають для себе наші співвітчизники. А хоч один раз побував в Туреччині, Ви точно захочете туди повернутися – багато наших туристів давно б’ють рекорди, відвідавши країну більше 10-ти разів. А ще, Туреччина – це особливий східний колорит і традиції, це яскраві національні вбрання, це неймовірні візерунки та прикраси, це кухня, якою хочеться насолоджуватися і їсти повільно і з насолодою. Це атмосферна музика і приголомшливі танці, це гостинність і турбота про кожного гостя.

Turtsiya-4    Turtsiya-6

Bodrum, Turkey --- Happy Woman Standing in Pool Lifting Up Her Arms --- Image by © S. Hammid/Corbis    Turkey,Istanbul,Sultanahmet,Grand Bazaar,Turkish Slippers --- Image by © Eurasia Press/Photononstop/Corbis

Туреччина – багатогранна і цікава, вона полонить своїми традиціями, особливостями, насиченою історією. Щоб зрозуміти Туреччину і усі її тонкощі, потрібно дійсно захоплюватися цією країною, культурою, вміти аналізувати події, які там відбуваються, і знати менталітет цього народу. Турки – це дуже щирий, чуйний і волелюбний народ, який любить свою країну, цінує дружбу, вірність. Це народ, який любить життя і вміє насолоджуватися кожним днем.

Ми в La-Mer дуже любимо цю красиву і гостинну країну, і точно знаємо, що Туреччина – це місце, де точно знають, що будь-які труднощі – тимчасові, а прості радості і моменти щастя – найцінніше, що є в нашому житті.

Turtsiya-1-1    Turtsiya-2-2

Туреччина – це не просто красива країна, яка ідеальна для літнього відпочинку. Це країна, в якій шанують права людини, в якій знають, як важлива свобода, безпека та турбота про інших людей. Тут цінують за вчинки, тут люблять щирість, відданість традиціям і принциповість.

Turtsiya-3-3    Turtsiya-20

Туреччина – це місце, де ви відчуєте справжню силу духу, єдність, теплоту і затишок. Нам є чому вчитися у турків і чим надихатися.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Лип 29, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: