Індія в деталях. Дізнайтеся про цю країну все!

Індія – дивовижна країна! Тут кожен Ваш день може бути просто особливим – адже він буде насичений новими відкриттями, зустрічами, враженнями і знаннями! Індія – настільки багатогранна і різноманітна, що Ви можете щодня робити щось нове, і жодного разу не повторитися! У цю країну їдуть люди з відкритим серцем, ті, хто любить пізнавати світ, розширювати свої горизонти, вчитися чомусь новому і хочуть бути в гармонії з собою і з усім світом. Якщо це про Вас – то вам пора в Індію з La-Mer!

Делі

Делі – це другий за величиною (після Мумбаї) місто Індії. Розташоване на півночі країни на березі річки Ямуна (ще цю річку називають священною Ямуни, відомої з часу «Махабхарати»). А тепер просто дивовижний факт: згідно з археологічним оглядом Індії, в Делі знаходиться 60000 (!) пам’ятників світової значимості, побудованих більш ніж кілька тисячоліть тому. Так що Делі – це точно «must see» будь якого справжнього мандрівника. Головне – визначитися з пріоритетами – так як очі просто розбігаються!

Ми радимо відвідати і уважно подивитися:

 • Раштрапаті-бхаван – «президентський палац», побудований в суміші британського та індійського стилів, був призначений для віце-короля Індії.
 • Храм Лакшмінараян, або Бірла-Мандір – індуїстський храм, побудований родиною Бірла в 1938 році.
 • Акшардхам – найбільший індуїстський храм у світі.
 • Храм Лотоса – бахаістсскій храм, розташований в Південному Делі і побудований у формі лотоса.
 • Сади Лоді – міський парк, який займає територію в 0,36 км 2. Тут розташовані кілька будівель часів правління пуштунських династій Сайїд і Лоді 15-16 століть.
 • Національний музей – найбільший музей Індії. Тут зберігається колекція експонатів з доісторичних часів до сучасності.

Делі 1    Делі 2
Делі 3    Делі 4

Джайпур

Джайпур – столиця індійського Раджастана, за загальним визнанням, найстрокатішого і таємничого штату країни, приваблює туристів незрозумілою красою. Джайпур називають «Рожевим містом» через незвичайного рожевого кольору каменю, який використовувався в будівництві. Він був заснований в 1727 році махараджей Дхундхара Савай Джай Сінгхом II. Через округ Джайпур протікають річки Банас і Банганга. Пам’ятки Джайпуру розташовані головним чином в оточеному стіною місті. Кращий спосіб знайомства з містом – прогулянка пішком.

Не пропустіть такі місця:

 • Міський палац – колишній палац магараджі, який займає сьому частину обнесеного стіною стародавнього міста, являє собою сплав двох архітектурних стилів – раджпутского (Раджастані) і могольского (Мугхал).
 • Джантар-Мантар – найбільша з п’яти обсерваторій, побудованих Савай Джай Сінгхом в п’яти різних містах Індії. В обсерваторії зберігаються інструменти, що представляють собою вершину середньовічного астрономічного мистецтва.
 • Хава-Махал або Палац Вітрів став символом Джайпуру. Це п’ятиповерхова будівля з рожевого каменю, прикрашене колонами і балконами, було побудовано в 1799 році.
 • Фортеця-палац Амбер знаходиться в 11 км на північ від Джайпуру. Це неймовірно красивий комплекс палаців, залів, павільйонів, садів і храмів, що будувався протягом двох століть. За суворим і строгим фасадом ховається райський інтер’єр, в якому могольский і Раджастанській стилі з’єднані в вищому своєму втіленні
  А ще не пропустіть можливість влаштувати собі просто приголомшливий шопінг! Джайпур – справжній будинок ремісників, які запропонують Вам свої майстерні вироби, барвисті тканини, недорогі і красиві ювелірні прикраси ручної роботи, дорогоцінні й напівкоштовні камені і самоцвіти.

Джайпур 2    Джайпур 3
Джайпур 4    Джайпур

Агра

Агра – місто на півночі Індії, в штаті Уттар-Прадеш. З 1528 по 1658 був столицею імперії Моголів. Нині є одним з найбільших туристичних центрів Індії. Агра цікавий туристичне містечко, яке прекрасно зберігло свій старий середньовічний вигляд з вузькими, переповненими вуличками, магазинам з виробами з срібла і золота, історичними будівлями і шедеврами могольской архітектури. Пам’ятки Агри неможливо оглянути за день, один тільки Тадж Махал заслуговує набагато більшого – швидкоплинний візит не дасть можливості отримати насолоду від різноманітністю його видів.

Так що подивіться хоча б цей мінімум, якщо будете обмежені в часі:

 • Фортеця Агри з червоного пісковика (1564-1574) і мавзолей Акбара в Сикандре.
 • Біломармуровий палац Шах-Джахана і його ж Перлова мечеть.
 • Тадж Махал – побудований за наказом нащадка Тамерлана – падишаха Імперії Великих Моголів Шах-Джахана на згадку про дружину Мумтаз-Махал, яка померла при пологах чотирнадцятої дитини (пізніше тут був похований і сам Шах-Джахан).
 • Покинуте місто Фатехпур-Сікрі (40 км від Агри) – залишки невдалої спроби імператора Акбара побудувати нову столицю своєї імперії.
 • Мавзолей Ітімад-Уд-Даул в Перському парку, побудований імператрицею Нурджахан, дружиною Джахангира, для своїх батьків.

Агра 2    Агра 3
Агра 4    Агра 1

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Лип 07, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: