Готель на будь-який смак

П’ятизірковий готель Iberostar Grand Hotel, розташований на курорті Портальс Ноус, що всього в 11  км від Пальми, пропонує своїм клієнтам оселитися в їхньому новому незвичайному номері «люкс» під назвою Stargazer Suite. Його принципова відмінність від інших подібних номерів полягає в тому, що він розрахований на досить специфічну аудиторію – справжніх любителів астрономії, які зможуть насолодитися не тільки оформленням стелі у вигляді Чумацького шляху, для імітації якого використовувалися кристали Swarovski, а й справжніми видами зоряного неба. Для цього в номері встановлено професійний телескоп, користуватися з яким Вас навчать співробітники Інституту астрономії і астронавтики Майорки.

Вони ж покажуть Вам як знаходити на небосхилі основні сузір’я, введуть в курс астрофізики і порекомендують книги зі спеціальної тематичної бібліотеки, яка знаходиться в цьому ж номері.

Крім Stargazer Suite в цьому готелі є ще 4 тематичних «люкса». Naughty Suite має кругле ліжко та дзеркало на стелі, з шезлонгом і танцполом зі стійкою.
Games Suite пропонує широкий вибір розваг, починаючи від ігрової приставки і закінчуючи настільним футболом.
Heritage Suite розрахований на шанувальників високого мистецтва, а для тих, хто хоче розслабитися і відпочити душею і тілом, призначений Spa Suite з власною сауною і можливістю масажу в номері.

  

Спробуйте все самі, відкривайте світ разом з туристичною компанією La Mer!

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Січ 03, 2018