Duty Free – для закоханих в шопінг!

Скільки разів на рік Ви літаєте на літаку, відправляючись в довгоочікувану подорож або в важливу відрядження?

Для справжніх мандрівників і людей, які працюють в сфері туризму, польоти – звичайне і звичне діло. Впевнені, що Ви, як і ми, дуже любите літати, і теж любите скоротати час очікування вильоту в Duty Free, вибираючи щось для себе і своїх близьких в подарунок. Сувеніри, солодощі, парфуми, елітні алкогольні напої, делікатеси – тільки вивчення всього асортименту часом займає не одну годину! Признавайтесь, у Вас багато вдома сувенірів та інших речей, які ви купили в Duty Free? Ви пам’ятаєте свою першу покупку? Що найбільше Ви любите там купувати? Накидуєте трохи часу для покупок, збираючись в аеропорт? Duty Free вже давно став невід’ємною частиною будь-якої подорожі, і ми вирішили зібрати для Вас цікаві факти про ці магазини:

duty-free-10  duty-shoping-3

  • Що ж таке Duty Free? Це роздрібна торгівля, яка частково не обкладається податком (без ПДВ, іноді – акцизів і мит). Обов’язкова умова таких вигод – вивезення з країни. Тому Duty Free – це свого роду роздрібний експорт, адже магазини знаходяться в міжнародних пропускних пунктах, а для здійснення покупки потрібен посадковий талон.
  • Перший Duty Free з’явився ще в 1947 році в аеропорту Шаннон в Ірландії. До речі, він працює до цих пір. Другим став в 1960 році Duty Free в Гонконзі.
  • Що ж можна там купити? Вибір величезний! Спиртні напої, тютюнові вироби, парфумерія, біжутерія, ювелірні вироби, мобільні телефони, годинники, кондитерські вироби… цей список можна ще довго продовжувати. До речі, асортимент відрізняється в залежності від країн – адже кожній країні є чим пишатися і чим похвалитися!
  • Також в Duty Free продаються ексклюзивні товари: бренди випускають travel-серії алкоголю або великі пляшки традиційних серій, парфумерія та косметика – travel-обсяги, набори. Або ж ексклюзив для країни – продаються товари, які не імпортуються на внутрішній ринок. Що важливо – тут Ви гарантовано отримаєте оригінальні товари. Ніяких підробок або реплік.
  • Найбільші Duty Free Ви можете знайти в яких аеропортах: Дубай, Інчхон, Лондон, Сінгапур, Гонконг.
  • Магазини Duty Free – не є самостійними суб’єктами, ними управляє оператор. Найбільші – Dyfry, Dubai Duty Free, World Duty Free Group, China Duty Free Group.
  • Будьте уважні! Перед покупкою Вам варто дізнатися правила ввезення товарів в країну прибуття, адже якщо товар заборонений саме в цій країні – його можуть відібрати на митниці при в’їзді. Також зверніть увагу на упаковку – вона повинна бути упакована належним чином.

Подорожуйте більше! Літайте з задоволенням! Насолоджуйтесь відпочинком і покупками. Радуйте себе і близьких – адже це так просто і приємно.

About the Author

By admin / Administrator

Follow admin
on Вер 28, 2016

Немає відгуків

Залишити відгук: