Для подорожування потрібно не так багато грошей!

Мандрівник із села Низківка, Сновського району, Чернігівської області, 36-річний Михайло Павлюк, знову вирушив у подорож. Із попередньої мандрівки до рідного села чоловік повернувся минулої весни.

Практично все літо й частину осені Михайло зі старшим братом Віктором провели в лісі, заробляючи на лисичках та чорниці на нову поїздку. Але захворів батько, і майже всі гроші пішли на лікування.

Однак хлопець від планів не відмовився. У нову подорож  Михайло вирушив із 400 гривнями в кишені. Стільки ж у нього було, коли 16 листопада 2006 року він здійснив свою першу мандрівку.

Гроші на прожиття він збирається заробляти, як і раніше, – надаватиме послуги гіда та шукатиме клієнтів для кафе та ресторанів.

За чотири роки мандрів у його закордонному паспорті майже не залишилося місця для віз. Тож перша справа, за яку він взявся вдома, – переоформлення паспорта.

Частіше за все Павлюк подорожує автостопом. Він об’їздив багато кран Південно-Східної Азії. Торік у Камбоджі мандрівник навіть загримів до буцегарні через прострочену візу.

Найбільше йому сподобалося в Індонезії, де теплий клімат, водоспади, печери й вулкани. Саме туди він попрямував знову. Крім знайомства з країною, сходження на нові вершини, чоловік планує взяти участь у гірських ультрамарафонах (більше 42 км). В одному з них, за словами Михайла, він вже здобув перемогу, здолавши дистанцію (біг та йшов) за 14 годин.

 

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Січ 16, 2017